Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A semmiből 1 év alatt lehet...

A semmiből 1 év alatt lehet kockahasat építeni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 188cm 66kg, http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474&feature=related ezt kezdtem el, s ha valakinek van valamiféle tapasztalata, hogy működik e, vagy csak viccből szenvedek vele, s megosztaná velem, azt megköszönném.

ui.: kaja-tippeket is, ha tudna adni valaki, hálás lennék! :)

köszönöm előre is a válaszokat!


2011. jún. 4. 15:01
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

mark86


engem kérdezel? nem! nem sportolok!

104 kiló vagyok és a sorozatos sikertelen fogyásaim miatt vagyok ilyen arrogáns. hol lehet hullahopp karikát rendelni? ha pont 6 óra után pár perccel van kész a kaja akkor már hanyagoljam? ez reggel 6-ra is vonatkozik? akkor mikor ehetek? ezt nem értem :(

2011. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:

mark86.

A te esetedben a hullahopp nem tudom mennyire segítene,mert én nekem nem voltak azért olyan nagy hurkáim.

Az a lényeg hogy 6-7 után már ne egyél nehéz kajákat mert nem tudod olyan jól megemészteni ,elvileg gyümölcs se jó estére mert belédrohad:D

nem vagy egyetemista?mert ha igen simán elmehetnél az ingyenes tesiórákra,és ott konditerembe is lehet menni avgy mehetnél focira.AZ nem számít hogy teljesítetted a tesit csak előtte kérdezd meg a tanárt én is így szoktam ilyen aerobik spinning órákra menni.szóval nem veszem fel csak bejárok.

DE tény és való hogy mozgás nélkül nem fogsz lefogyni.Amúgy a sport stresszlevezetésre is nagyon jó !

2011. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

mark86


nagyon szépen köszi!!!

nem vagyok az mert a 8-at is alig tudtam elvégezni.kicsit nehezen tanulok.... ;)

2011. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

szomorú szomorú... gyúrjál rá emésztésre és akkor este 7-kor is meg tudod emészteni az ételt mint úgy amúgy 6 előtt. a legtöbb ember így csinálja, bár a legtöbben van sok millió éhező is, ők aztán a nap bármely időpontjában örülnek ha tudnak enni, de neked tényleg egy kis mozgás kéne és odafigyelés.

Márk86, ha pesti vagy akkor gyere el velem gyakorolni, harcművész edzés alapokkal olyan edzést csapunk, hogy 1,5 óra után 1 hétig nem fogsz kívánni enni mert belső vérzésed lesz és 2 napon át még vért hánysz. na ez hamar eltűnteti a hurkáidat (és a kórházban fekvés még ez izmaidat is)

2011. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

mark86


mi az a pest? valami tornaegylet?

pásztor vagyok a marika néniéknél a tanyán és a jószágot nem hagyhatom ott egész nap!

na rákerestem erre a pest témára! nekem erre nincs szükségem: http://www.youtube.com/watch?v=feNHH8RdrPE

;)

köszi Aczél de ha arra járok max alkoholizálásra tudnál rávenni én meg bemutatok egy két csajszit akikkel ellehet lazulni, (nem szex csak megbuliztatjuk őket) leesik az állad....

amúgy durván követi a kiscsaj a tevékenységemet,lehet hogy kicsit beteges,de aranyos...

2011. jún. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
úristen mark86, szakadok :D:D:D:D te tényleg nagyon nagy állat vagy
2011. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

hö :) hi más ha nem állat? :)

jaj.. ha mi egyszer együtt iszunk.. :D ott az benne lesz a hírekben xD

2011. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

mark86


nem adom lejjebb a kékfénynél...

mondjuk egy zsaru magazinban 4 éve benne voltam de ez nem ide tartozik! ;)

2011. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

xDD

ugyan, részlet kérdés. meg az már 4 éve volt..

2011. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Készek vagytok b*zmeg... :D


A gyökér meg be is vette :D

2011. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!