Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A semmiből 1 év alatt lehet...

A semmiből 1 év alatt lehet kockahasat építeni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 188cm 66kg, http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474&feature=related ezt kezdtem el, s ha valakinek van valamiféle tapasztalata, hogy működik e, vagy csak viccből szenvedek vele, s megosztaná velem, azt megköszönném.

ui.: kaja-tippeket is, ha tudna adni valaki, hálás lennék! :)

köszönöm előre is a válaszokat!


2011. jún. 4. 15:01
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
27%
hehe, akkor javítok, nem előző, hanem első. Csak míg írtam a kommentem páran válaszoltatok már. :D
2011. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:

15:28as nem a noklapjából szedtem!

és szerintem van igazság alapja annak amiket írtam ,6-7 után meg tényleg nem tanácsos enni főleg nagy cubákokat de ezt szerintem majdnem mindenki tudja.

és írtam hogy előtte bemelegítés zsírégetés utána felülés!

kockafejü.

2011. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

húde sokan írtatok egyszerre! :D

terem nincs kizárva, de a tömegnövelés bajos lesz, nem nagyon jön fel rám semmi. (naponta 4-5ször étkezem..)

2011. jún. 4. 15:40
 14/40 anonim ***** válasza:
0%

87%-os: Törődj bele, hogy amiket mondasz, azok hülyeségek. Cubákos húsokat amúgy sem kell zabálni, de ettől függetlenül 6 után még kell enni!

Olvass utána a dolgoknak, mert hiába osztogatod a tanácsaid jóindulattal, ha kreténségek.

2011. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Ezt neked találták ki:


[link]


Olyan nincs, hogy nem jön fel rád semmi, ez a szokásos duma. Napi 2g/ tskg fehérjétől és 5g/tsk szénhidráttól jönne a hús, ne fossá.



6 után nem evős:


NE EGYÉ HAT UTÁN TE OKOS!!!! NEm érted, hogy ez egy faszásg? Sovány húst zöldséggel még 10 kor is ehetek, ha 1 kor fekszek le.

2011. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:

Nekem a lenmag segített illetve a hullahopp:D de nem lettek annyira kidudorodó kockáim ,csak csinosabb formásabb lett a hasam.DE én mellette sportoltam,azt egy szóval se írtam hogy ezek csodaszerek,csak segítenek

saját tapasztalatból írom ezeket.

2011. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Ha 11 kor fexek, bocs.
2011. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim válasza:

akkor bunkóparasztra hallgass:D hát bocs de ez a név,legalább nem sértődsz meg amikor leírom.

akkor ezek szerint itt mindenkinek kockás a hasa.

2011. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Én befejeztem.
2011. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Hidd el,hogy 1 testépítő jobban tudja mi kell a kockáshashoz.Zsírmentes állapotban állnak színpadra halálközeli állapotban és képzeld,hogy esznek 6 után,sőt még van aki éjszaka is felkel benyomni 1 turmixot.

2011. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!