Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A semmiből 1 év alatt lehet...

A semmiből 1 év alatt lehet kockahasat építeni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 188cm 66kg, http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474&feature=related ezt kezdtem el, s ha valakinek van valamiféle tapasztalata, hogy működik e, vagy csak viccből szenvedek vele, s megosztaná velem, azt megköszönném.

ui.: kaja-tippeket is, ha tudna adni valaki, hálás lennék! :)

köszönöm előre is a válaszokat!


2011. jún. 4. 15:01
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
52%

1 év alatt simán lehet kockás a hasad ha szorgalmasan csinálod a felüléseket.

A felülés előtt fontos lenne egy izzasztós bemelegítés ami alatt már a zsírégetés beindul ,és utána jöhetnek a felülések.Minden egyes hátradőlésnél szívd be a levegőt majd minden felülésnél fújd ki.

Kaja tippek ,este 6 után ne egyél! sokszor keveset mértékkel,a lenmagolaj is segíthet ,a sportolók is használják mert segít a fogyásban szálkásít de ez nem azt jelenti hogy ha benyakalod akkor már bodybuilderré válsz.Zöldtea antioxidáns szintén segíti a zsírégetést.de a mozgás a legfontosabb.Esetleg foci vagy kerékpározás.Vagy ha nagyon elszánt vagy és van otthon hullahopp karikád akár azzal is rásegíthetsz mert köztudott hogy jól égeti a hasihurikat.

Bár én lány vagyok nem szeretnék annyira kockás hasat de én is szeretném most formálni a bikiniszezonra,itthon van ab king pro:DD úgyhogy azon fogok edzeni,ha van súlyzód akkor vedd mindkét kezedbe állj termeszbe enged le a karodat és jobbra balra dőljél ez az úszógumikra jó.

2011. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
70%

Mrolympia


Az első válaszra ne figyelj mert a Nőklapjában olvasta...most is kockás a hasad,de mivel zsír van rajta nem látszik.Diétázni és aerob edzést végezni kell,hogy lemenjen róla a zsír.A felüléstől soha a büdös életbe nem fog lemenni,sem a hullahopp karikától.Az este 6 után nem evés meg a legnagyobb marhaság amit kilehet találni. [link] , [link]

2011. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
73%

Persze! Van 12 hónapod

10hónap tömegelés

2 diéta

Hasazol heti 2x 3x és akkor izom is fog jönni rá. Persze alsóhát az antagonista, úgyhogy azt is fokozottan kell edzeni, hogy meglegyen az 1nsúly.

2011. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
lehet baromságot írok, de szerintem az én hasamon nem sok zsír van.. :) ( a kérdésből kihagytam hogy 15/F)
2011. jún. 4. 15:34
 5/40 anonim ***** válasza:
Mostanában tértél vissza Olympia, vagy csak én nem vettelek észre?
2011. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
70%

Mro


Minden nap itt vagyok,csak nem nem válaszolgatok,max 1-2 kérdésre.:D

2011. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

alsó hátra mit toljak?

köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 4. 15:36
 8/40 anonim ***** válasza:
53%

Kedves előző! Mivel lány vagy, ezért megbocsátom, hogy fingod sincs az egészről.

Néhány dolog: 1: Helyi zsírégetés nincs!!!! Hiába csinálod a felüléseket, a zsírt nem az fogja eltüntetni, hanem a diéta+aerob edzés, ami teljes testes fogyást eredményez! Ezért a hullahoppkarikás ötleted is f.szság.

A lenmagolaj nem segíti a fogyást! A testépítők azért használják, hogy a szálkásító étrendben legyen elég zsír, mivel annak a bevitele is fontos. De hogy segíti a fogyást, az hülyeség, ennyi erővel a rizs, meg a csirke is, mivel azt is eszel.

A 6 után nem evés kreténség! Idióta dolog, szálkásítás alatt pláne, amikor a szervezeted amúgy is könnyen bont izmot.


Tehát akkor az én tanácsaim: Ha kockás hasat akarsz, diétáznod kell. Ez tény. Mellé mehet valami aerob mozgás, de a kaján múlik a 70%. A másik tanácsom pedig, hogy hacsak nincs durván nagy izomtömeged, akkor előbb kezdj el egy tömegnövelést, és utána szálkásíts le. Egy év alatt még így is lehet kockás hasad, és sokkal szebb látvány leszel, mint ha a kis izomtömeged szálkásítanád, és lifegnének a csontjaid.

2011. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Akkor elég lesz tömegelni, de nem szeméttel, hanem tisztán. Nincs csoki, csipsz meg ilyen f*szságok, mert akkor diétázni fog kelleni. Több lesz az izom a zsír alatt és látszódhat a kocka. Persze nem lesz olyan szálkás, hogy elvágja a gránitot, de jóaz.
2011. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Otthon akarod nyomni, terem kizárva?
2011. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!