Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A semmiből 1 év alatt lehet...

A semmiből 1 év alatt lehet kockahasat építeni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 188cm 66kg, http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474&feature=related ezt kezdtem el, s ha valakinek van valamiféle tapasztalata, hogy működik e, vagy csak viccből szenvedek vele, s megosztaná velem, azt megköszönném.

ui.: kaja-tippeket is, ha tudna adni valaki, hálás lennék! :)

köszönöm előre is a válaszokat!


2011. jún. 4. 15:01
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenki fogalom zavarban van itt :P Keveritek a kockahasat a négyzethassal. Igazi markáns kockahashoz bizony kell elég sok edzés, mire szép vastag lesz és lesz mélysége, nem csak holmi vicces 15 éves etiópra befogyott emos szint. És persze mind az egyenes, ferde, haránt hasizmok.
2011. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
48%

mark86


üdv mindenkinek! miii a retek van itt??

ki ez a láázítóó???

itt mindenkinek kockás a hasa és kemény a f@sza úgyhogy jó helyen jársz csibe! 6 után pingvit egyé mee megmondta az aids-es gyerek hogy tapsolással leesik a hűtő az emeletről

és kiugrik belőle ropi répa!

2011. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

mark86


Dávid látom tanulgatsz! ;)))

2011. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Jó a mesterem!:)

2011. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Minden csak befektetett energia kérdése.

Ha elég pénzt és időt tudsz feláldozni, akkor 1 év alatt bármit elérhetsz.

Én 9 hónapot tömegelnék, és 3-at szálkásítanék a helyedben, mert kell 90 nap egy tisztességes diétához.

Terem nélkül viszont nem fog menni.

2011. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Bár koncentrált zsírégetés tényleg nincs, de ha az egyén genetikája olyan, hogy a szervezete a zsír nagy részét a hasnál raktározza, akkor értelemszerűen onnan fogja a legtöbb zsírt elégetni, de nem a felülésektől, hanem heti 4x 30perc+aerob mozgástól. A felülés nem hülyeség, mert amúgy a szervezetnek nincs szüksége annyi hasizomra és lefog épülni, a fogyás után nem lesz olyan gyönyörű látvány. Ha nem eszel 6 után, meg amúgy is keveset, nagy lesz az izomveszteség, sok zsírszegény fehérjedús ételt egyél (pl. hal). A szálkásítás előtt 1 év tömegnövelést azért letolnék.
2011. jún. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim válasza:
szerintem a gyereknek el ment a kedve ettől az egésztől..
2011. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

mark86


lehet! nem kellett volna reagálnunk a 6 után nem evősre!

írjál te gyerek ha valami nem világos! :D

2011. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:

ez a pingvines beszólás de gyökér volt :D,agyadra gyúrjál.

Mindenesetre lehet keményebben kell edzened hogy tényleg látszódjanak a kockák,mert én persze azzal is beérem ha kevesebbet eszem 6 UTÁN MÁR NEM VAGY CSAK KÖNNYŰ KAJÁKAT :P és lapos a hasam bár még csak 4 kocka dudorodott ki eddig,a hasam alsó részéről pedig hullahoppal lefaragható az a minimális zsír ,nekem ezek a módszerek beváltak és csak a véleményemet közöltem.

viszont konditeremben lehet eredményesebb lenne járni.sportolsz amúgy vmit?

2011. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
te jó ég... nem vártam ennyi hozzászólást, el is vesztem bennük :D régebben sportoltam (foci) s tervezem hogy kondiba járok majd egyszer.. kösz a válaszokat, bár néha igaz, hogy a kevesebb néha több :D
2011. jún. 4. 21:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!