Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a leggazdaságosabb...

Melyik a leggazdaságosabb tejsavófehérje?

Figyelt kérdés

Ti melyiket veszitek? Most promixet nyomok, de nekem nem jó a szója, úgyhogy visszatérek a tejsavóhoz. Peak whey fusiont néztem, ami első látásra k*rva drágának tűnik, de így, hogy utánaszámoltam, olcsóbb egységesen mint a Scitec whey professional, mivel több benne a fehérje. Szerintetek?


Melyiket lenne érdemes, bármi más gyártótól is vennék, ha megéri...


2011. jún. 3. 21:10
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Azthaétszencségit az rendesből 40 ezer lenne! Nálam ez már erősen húb*zmeg kategória.
2011. jún. 4. 09:22
 12/24 anonim ***** válasza:

mark86


az alapanyag drága!! van aki bedől ennek??

2011. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nekem is az a furcsa... Azért az irreálisan olcsó.
2011. jún. 4. 09:43
 14/24 A kérdező kommentje:
Na utánanéztem ennek a peakes olcsóságnak, de így, hogy a 2.5 kilós vödörrel nem lehet venni, csak a 2260g - os kiszerelés van drágábbér, így már nem éri meg.
2011. jún. 4. 09:49
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem elírta a 15 ezret amúgy. 25 lesz az, viszont vele ellentétben én pont úgy tudom, hogy gondok voltak a fehérjetartalmával nem volt az 80%.
2011. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
25 ér is gyanús...
2011. jún. 4. 11:59
 17/24 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet ertek azzal, aki ketelkedik a tejporos cuccal, de:

Szerintetek a scitech-nek van teheneszete, ahol a tejbol csinaljak a port? En tudom, hogy nincsen. Ok is ezeket a nyersanyagokat hasznalajak, csak forgalomba hozas elott izesitik, tuningoljak, neha adnak hozza enzimeket, hogy konnyebb legyen emeszteni... el tudom kepzelni, hogy van egy szint, ahol ez szamit. Hogy ez kinek er meg 2-3-4x tobb penzt az mas kerdes, nekem tejsavo feherjere van szuksegem. A ki meg azt irta, hogy sose enne ilyet, az is valojaban ilyet eszik, csak mas neven. A feherje tartalommel nem volt gond, en magam mertem le a biokemiai laborban, utanan neztem, ezek a porok standard modon keszulnek, nehany fele szuresi koncentralasi modszer felhasznalasaval, ezert van az, hogy a porok vagy 80, vagy 70 vagy 40 szazalekosak, ezert van, hogy nincs 60-as, es, hogy nincs 90es koncentratum, csak izolatum. Ezek a termekek cukraszati, sutoipari alapanyagkent, nem allati, hanem emberi fogyasztasra keszulnek, ugyhogy ezert sem kell aggodni. Nincs erdekeltsegem a cegben, csak tenyleg nekem sem mindegy, hogy mit viszek be a testembe, es nagyon utana neztem, es ugy tunt, hogy nincs nagyobb kockazat, mint a dedikalt testepio szereknel, ahol azert egyte-kettot neha bevon az ANTSZ (bizony, neha scitech-eset is).

2011. jún. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Arra azért kiváncsi lennék, hogy a scitec magyar, vagy külföldi alapanyagot használ. De ha tényleg faszán ilyen olcsó, és még az is van benne ami, akkor marhára jó vétel.


A scitec tehenészet meg igen nagy lenne :D:D:D Tehén seggén billog: SCITEC NUTRITITON :D

2011. jún. 5. 09:26
 19/24 A kérdező kommentje:
Mán megin elírtam b*zmeg...
2011. jún. 5. 09:26
 20/24 anonim ***** válasza:

döncike te ide egy olyan árat írtál le ami a világpiaci ár alatt van jóval, ez nem kételkedés, hanem nem lehet igaz. Írd le mennyi a rendes ára. Tuti nem 15ezer, 25ezer már reálisabbnak tűnik, de azért kapsz egy sima tejsavó koncentrátumot nem a legjobb eljárással készítve, nem a legjobb minőségűt. Nincs benne emésztőenzim, nincs benne hozzáadott aminosav, ízesítetlen fos, sz*r oldódással. Ezt szállítással együtt megkapnám 2700/kg-ért. Ehelyett veszek wpc-wpi-tojás protein keveréket, hozzáadott aminosavval, fasza oldódással, emésztőenzimekkel, finom ízzel, minimális +chval 3500-4000/kg-ért.

Remélem senki nem hitte, hogy a rendes protein készítmények azért drágábbak, mert a csúnya gyártók lehúzzák a népet, tejpor.hu-s ugyan úgy haszonnal működik, nem véletlen olcsóbb. Aki akarja az persze használja azt. Illetve az aminosav profiljában is érdekes adatok vannak számomra.

2011. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!