Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tömegnövelő okozhat agressziót?

A tömegnövelő okozhat agressziót?

Figyelt kérdés
a volt barátomnál tapasztaltam,hogy nagyon agresszív mióta ezt a szart szedi... meg is ütött.. pedig csak meg akartam nézni, hogy mi van benne, a barátnőm barátja is is agresszív volt amikor ilyesmit szedett... mit csináljak?
2009. márc. 18. 17:47
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
68%
Nem írt még h4x0r szóval én próbálok meg valami értelmeset írni. Vannak olyan tömegnövelők amikbe raknak minimális tesztó fokozót, továbbá, ha kondizol, akkor alapvetően nő a tesztoszteron szinted, ami vezetHET, agresszióhoz, de nem a konditól lesz agresszívabb, alapvetően is agresszív, ha a teremben nem tudja ezt levezetni, és átviszi a magánéletbe, csak most a magasabb teszto miatt könnyebben előjön. Kicsit késő is van, fáradt is vagyok, szóval lehet nem túl érthető. Ha vmit elrontottam, akk h4x0r pls javíts ki (:
2010. szept. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
köszi a választ, legalább nem butáztál le:D
2010. szept. 17. 11:19
 43/48 anonim válasza:
szteroid volt v minimum valami komolyabb cucc de biztos nem tömegnövelő
2010. szept. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2009-03-18 20:39


Én neki adok igazat! vagy még egy dolog lehet,hogy szteriodokat is szed,és azoktól agresszív.tömegnövelőt én is szedtem,boltban kaphatót,és nem lettem agresszív tőle és nem is hallottam még olyat,hogy vki sima tömegnövelőtől vált volna agresszívvá.

2010. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Mindent elmondtak előttem, de azért leírom, hogy biztosan nem a tömegnövelőtől lett a barátod agresszív (nagyon leegyszerűsítve olyan, mintha sok fehérjét és egy rakás cukrot enne)! És most jön az OFF: mi a fenéért sírsz még utána, ha megütött? Hiába vagy közgazdász, az ész és a diploma köszönőviszonyban sincsenek egymással! A te példád is azt mutatja, képes vagy azon sírni, hogy nem keresett a pasid, miután bemosott neked egyet! Inkább örülj hogy megszabadultál tőle!
2010. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Kérdező te nagyon buta vagy lol
2010. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 Zsubab válasza:
Kedves kérdező! Én némileg értek a dologhoz, de az biztos, hogy 100% a tapasztalatom. Alaposan utána is olvastam és bizonyos (nem eladó cégek) honlapjain fel van tüntetve minden mellékhatás, többek között az AGRESSZIÓ is! Az én párom végigcsinált egy kreatin kúrát, többször megütött engem, és a gyereket is. (Előtte nem). Rá sem lehetett ismerni. Amikor abbahagyta, érdekes, minden jó volt. Most megint vett, 3 napja szedi, és rá sem ismerek. Üvölt, fenyeget, szid, agresszív. Nem tud aludni, nyugtalan, nincs életkedve, OK NÉLKÜL agresszívan reagál. Biztos vagyok benne, hogy nem véletlen. És lehet, hogy ilyen mellékhatása nem mindenkinél jelentkezik, de akinél van, annál VAN. Ne mondja senki, hogy hülyeség amit mondok. Mert aki együtt él évek óta valakivel, ismeri, stb. tudja h nem szteroidozik, az ki tudja következtetni hogy a szó szerint egyik napról a másikra hangulatváltozás NEM VÉLETLEN!!! Köszönöm kreatingyártók, h három nap alatt tönkre tudjátok tenni egy család életét!
2012. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 Zsubab válasza:

Nem hinném, hogy buta, (am. mi a francnak kommentelsz felesbe, ha semmi értelmeset sem írsz?) am. A párom is boltban kapható (Biotech-es) kreatint vett (Creatin PHX, és Creator), és attól lett full agresszív. Ezt ő is észrevette magán, (a hatás már 1 NAP UTÁN észrevehető volt!!!) és a maiak alapján le is áll vele, mert annyit nem ér. A fehérje, vagy ilyesmi nem okozott nála ilyet, csak a kreatin. (Nem koxszol, és más egyebet sem szed). Ja és mellesleg ha olyan oldalon olvasol utána, ahol az ilyen jellegű termékeket nem eladni akarják, ott meg lehet találni a mellékhatásokat. Nyilván pl. a Biotech-nek nem áll érdekében feltüntetni a szereik veszélyeit (még ha ezek nem mindenkinél jelentkező mellékhatások is), sem a honlapjukon, sem a dobozokon. :)

[link]

2012. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!