Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tömegnövelő okozhat agressziót?

A tömegnövelő okozhat agressziót?

Figyelt kérdés
a volt barátomnál tapasztaltam,hogy nagyon agresszív mióta ezt a szart szedi... meg is ütött.. pedig csak meg akartam nézni, hogy mi van benne, a barátnőm barátja is is agresszív volt amikor ilyesmit szedett... mit csináljak?
2009. márc. 18. 17:47
1 2 3 4 5
 31/48 anonim válasza:
91%
Oh My God! A kérdésedből ítélve elég butácska lehetsz :) A tömegnövelő sosem fog agressziót okozni, a szteroidok vagy egy rosszul elsült nap viszont igen :D
2009. márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
anyád a buta :D
2009. márc. 21. 09:27
 33/48 anonim válasza:
52%
A sima tömegnövelő tényleg nem okoz alapból aggressziót. Azonban vannak legálisan kapható tesztoszteron fokozók amik határozottan igen! Magamon is tapasztaltam meg egy barátom is beszámolt erről. Mi leálltunk vele...
2009. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
A legálisan kapható tesztoszteron fokozók sem okoznak agressziót. a koksz sem okoz agresszíót. a normális ember viselkedését nem változtatja meg semmi. amúgy is a legálisan kapható teszto fokozók kb annyira változtatják meg a hormonszabályzozásodat mint ahogy egy szál cigi tüdőrákot okoz.
2009. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
mekkora zacskó volt? mert van olyan,h bad ass mass nevű kieg de az nem zacskós és nem por alakú. aranyszínű csomagolásos tömegnövelőt meg én nem is láttam.
2009. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
90%

Szia

Elég elmaradott országban élünk, az emberek 99%-a a táplálékkiegészítőket összekeveri a doppingszerekkel.

Ez itt egy elég egyszerű összetételű tömegnövelő. [link]

Cukor, fehérje, és pár ásványi anyag.

A cukor része szőlőcukor. A fehérje sem valami csodaszer.

Amikor megalszik a tej, zöldes savólé csapódik ki belőle.

Ez a tejsavó. Ez haszontalan anyag a tejiparban, de fejlett eljárásokkal nagy mennyiségből elő lehet állítani biológiailag jól hasznosuló fehérjét. a jobb készítmények 80% feletti fehérjetartalommal bírnak. A maradék része pedíg cukor, zsír édesítőszer tartósítószer egyéb. Ezek a komplex termékek az eddzés utáni nagyon gyors tápanyagvisszatöltést segítik. Tehát eddzés után ehetne Krumplit is csirkemellel, csak nem emészti meg 5 perc alatt, mint a koncentrált tápanyagot.

Ez pedíg gyógyszer, illegális. [link]

[link]

Izomba ínjekciózzák, vagy a tablettásat szájon át szedik.

Dealertől lehet megvenni, illegálisan, boltban nem árulják. Mivel nemi hormonok okozhatnak agressziót, azoknál akik hajlamosak rá. Minden gyógyszernek van mellékhatása, különösen akkor, ha túladagolják.

Ezek sem csodaszerek, a fehérje beépülést gyorsítjék fel.

Tehát ha megeszel napi 2kg csirkehúst annak a jó részét beépíti, persze ha megfelelően eddzel.

Remélem tudtam segíteni. Amúgy a szépségkirálynők nagy része is használ táplálékkiegészítőt és nem hinném h verekednének miatta.

2009. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:
hasolo jelenség volt a pasimnál!irj privit,megdumáljuk
2009. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim válasza:
100%
ha te megvagy győződve h attolvan akor mért teszed föl a kérdést ?????? .... amugy boltban kapható tömegnövelők nem okozhatnak agressziót !!!! csak a hormonkészítmények !!!
2010. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
buta a kérdező.
2010. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
ne butázz le hallod, közgazdász leszek és nem vagyok buta:D az,hogy 2 éve mit gondoltam ezekről a tömegnövelőkről... az egy dolog. Neked meg nem áll jogodban csak úgy lebutázni..bocss
2010. szept. 16. 23:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!