Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tömegnövelő okozhat agressziót?

A tömegnövelő okozhat agressziót?

Figyelt kérdés
a volt barátomnál tapasztaltam,hogy nagyon agresszív mióta ezt a szart szedi... meg is ütött.. pedig csak meg akartam nézni, hogy mi van benne, a barátnőm barátja is is agresszív volt amikor ilyesmit szedett... mit csináljak?
2009. márc. 18. 17:47
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
lehet h rá így hatott....
2009. márc. 18. 21:18
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, gyerekek , ne kezdjünk már el tömeghisztériát kelteni! EGyszer és mindenkorra tisztázzuk, hogy a tömegnövelőtől nem lesz senki agresszív. A napozin nem tömegnövelő. Egyébként kérdező, a neten nagyon sok hivatalos , tudományos oldal van, ahol ennek utánaolvashatsz, azzal hogy itt feltetted a kérdést, gerjesztettél egy irtó buta vitát, amiből többek között az is látszik, hogy a hozzászólokból csak néhány találkozott tömegnövelővel. Ne az unatkozó kismamáknak és háziasszonyoknak tedd fel ezt a kérdést. Nem szeretnék itt sejtbiológiáig visszamenni, de hidd el, nem ettől agresszív a párod, máshol kell keresni a bajt. HIdd el, nem a levegőbe beszélek, több éves testépítő múltam van, soha senkinél nem váltott ki ilyen tünetet a tömegnövelő.( Koksz, egyéb szarok igen....)
2009. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
okés, köszi
2009. márc. 18. 21:46
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk biztos nem ismertek olyanokat akik az alkoholtól/kábítószertől lettek agresszív állatok...


a kötekedése meg nagy valószínűséggel más nem legális cuccoktól lehet, nem pedig a tömegnövelőktől...

2009. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
A tömegnövelő ÖNMAGÁBAN nem okozhat agressziót. Én már jó ideje használom őket. Nem szedek szteroidokat. Viszont azt vettem észre, hogy a tömegnövelés ideje alatt igenis agresszívabb vagyok, bár odáig biztos nem jutnék el hogy megüssem a feleségemet. Én ezt a plusz agressziót betudom az intenzív edzésnek és a sokkal több kajának, de semmiképp sem a tömegnövelőnek. Az edzés hatására több hormon termelődik a szervezetben, ez okozhat agressziót.
2009. márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Elhiszem nektek, h nem okoz agressziót csak mégis annyira fáj h nem tudom miért ütött meg és még ő van megsértődve...:S 2 napja nem is keresett szal végeztünk, de köszi mindenkinek a válaszokat
2009. márc. 19. 17:13
 27/48 anonim ***** válasza:
68%
Én voltam aki aztmondta,h kamu történet. Bocs, de tényleg nagyon annak tűnt. Amúgy elárulod,h hogynézett ki annak a tömegnövelőnek a doboza? Vagy tabletta volt por v mi? mert lehet,h nem igazán az volt aminek mondta. És modnjuk ha kokszolt és azt mondta,h ez csak tömegnövelő és ezért akartad megnézni akkor már lehet reális a sztori,h megüt,h eltitkolja a dolgokat. De koksztól sem lesz egy angyalból tömeggyilkos. Aki alapból eltud számolni magába 3ig az cuccal is képes lenne rá.
2009. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
a színe arany volt a zacskónak, és vagy ilyen Big Mass Ass vagy mi a frnac vagy vmi bio vagy M betűs mert nem iazán láttam, hiszen elvette tőlem...:S de reménytelen... azóta is szarik rám:(
2009. márc. 19. 21:25
 29/48 A kérdező kommentje:
por volt asszem vaníliás
2009. márc. 19. 21:26
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

Idéznék egy előbbi válaszból: "Az edzés hatására több hormon termelődik a szervezetben, ez okozhat agressziót."

Ez valóban így van de eléggé csekély mértékben. Edzek már jó ideje, kipróbáltam már egy rakat táplálékkiegészítőt, de egyiknél sem tapasztaltam, hogy agressziót váltott volna ki. Valószínűleg más áll a dolgok hátterében. Mondjuk engem az szokott feldühíteni ha kritizálnak a porjaim miatt, hogy lekókad meg összemegy tőle a kukacom stb, de még senkit nem ütöttem meg emiatt...

2009. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!