Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tömegnövelő okozhat agressziót?

A tömegnövelő okozhat agressziót?

Figyelt kérdés
a volt barátomnál tapasztaltam,hogy nagyon agresszív mióta ezt a szart szedi... meg is ütött.. pedig csak meg akartam nézni, hogy mi van benne, a barátnőm barátja is is agresszív volt amikor ilyesmit szedett... mit csináljak?
2009. márc. 18. 17:47
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is egyik osztálytársam elég agresszív lett mióta felgyúrta magát. Viszont nem szedett semmit. Pusztán pár korlátolt agykapacitású ember viselkedésében így vetül ki

a: "há' bazz, ki vagyok gyúrva, erősebb vagyok a többinél, ezáltal jobb is vagyok náluk, elnyomhatom őket, hö" érzés.

2009. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
88%

19:38- as vagyok, bocs tényleg nincs olyan mondat, azt a haverom küldte msn-en, hogy nézzem meg a kérdést. Legközelebb rendesen megnézem mielőtt idézek. De az első hozzászóló végülis azt írja, csak másképp. A kérdésre visszatérve azért "kiábáltam", mert marhára feldűhit, ha olyanokat állítanak, amikről biztosan tudom, hogy nem igaz.

Kedves kérdező, ha a barátod tényleg agresszívabb lett, akkor valószínű, hogy nem tömegnövelőket szed, hanem keményebb cuccokat tol, szerintem alaposabban néz utánna. És az agresszívitása másból is származhat, néha nehéz az élet.

2009. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim válasza:
88%

Sziasztok!!

Az étrend kiegészitök más néven táplálék kiegészitök, mint ebben az esetben a tömegnövelö készitmény amiröl kérdezték (gyártot,megfogalmazást nem irtál) jo minöségü élalmi szerek amik tartalmaznak minde fontos tápanyagot és kiegészitöt ahhoz h munkádat segitve érd el a célod.

Maga ezzek a termékek nem okozhatnak s nem is okoznak semilyen betegséget ill. általad emlittet problémát, ezzek jol bevizsgált,tesztelt étrend tápkieg. SAJNOS SOK HASONLO RÉMTÖRTÉNET ILL. ÁT NEM GONDOLT MONDATOK S PLETYKÁK MIATT ITÉLIK EL A TESTÉPITÖKET S A SUJZOS EDZDÉS VÉGZÖ EMBEREKET..hátérben sok minden huzothat nem csak az h szteroidokat is használhat..de nem ki záró ok!!!

Ennyi erövel holnaptol nem ezek rizst mert idegbeteg leszek töle..ha egy kicsit is érdekelne a téma ill. barátod akkor használd fent azt a kis ablakot aminek a neve google..további szép napott sziasztok

2009. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
78%
A tömegnövel nem okoz agressziót. De legalább tudod vmire fogni,h egy barom a barátod. Most ha én levágom a körmöm és utána 10 másodperc múlva vkinek leordítom a fejét akkor azért vagyok agresszív mert levágtam a körmöm? Az még lehet,h egy idiótával jársz és szedi a tömegnövelőt akkor menő májer csávónak hiszi magát és egész nap ágaskodik benne ez a gondolat és így kirobban. Amúgy a szteroid sem okoz agressziót nem ám egy táplálékkiegészítő amely fehérjét tartalmaz amit a tejgyártás során nyernek, cukrot tartalmaz amit midenki zsákszám zabálja manapság, kreatint tartalmaz amit a saját szervezeted is előállít. Amúgy sztem csak KAMU a kérdésed. Azért miért ütött volna meg,h megakarod nézni mi van benne? Egyrészt az van ráírva,h fehérje tartalma, szénhidrát tartalma, cukor tartalom, vitamin tartalom. Semmi más nincs ráírva. Meg ha van is ráírva nem hinném,h megértenéd,h mi az pl,h aspartic acid stb. Vagy ha lenne benne akármi káros is ami kihangsúlyozom,h nincs akkor azt nem úgy irnák rá, hogy figyelem káros anyagokat tartalmaz ami agressziót vált ki vagy egészségügyi károkat okoz. :D:D Tuti kamu a kérdés!
2009. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim válasza:
84%

a haverom a napozintól agresszívabb lett.

ő is észrevette magán

2009. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Helo! szted kamu a kérdésem??? akkorát vert a sípcsontomra hogy KÉK ÉS ZÖLD színben POMPÁZIK...de télleg MARHÁRA... kamu.... viccből nem szórakoznék ilyennel..:S és igenis lelkileg fáj hogy 11 hónapja járunk és megüt.... azelőtt sosem szólt 1 rossz szót sem... számomra ezek a szerek veszélyesek és kész
2009. márc. 18. 21:02
 17/48 anonim ***** válasza:
87%
A naposim nem a tömegnövelő kategóriába tartozik, ne keverjük össze. Aki hajlamos rá az egresszívabb lesz, aki alapból nyugodt az úgysem fog bekattani. Azok akik agresszívabbak lesznek, azok sem főleg a koxtól hanem, csak azt hiszik magukról, hogy milyen kemény csávók, hogy tolják a koxot.
2009. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
71%

"számomra ezek a szerek veszélyesek és kész"

Ha ezt mondod, akkor minek a kérdés?


Én elhiszem a történetet, de biztos, h nem a tömegnövelőtől lett ilyen a barátod. Ez 100%!


A Naposim az a tiltott fopping szerek közé sorolandó. Nem pedig a táplállékkiegészítő tömegnövelők közé.

2009. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

A barátod ha igazán szeretne akkor, soha nem emelne rád kezet bármilyen szert is szedjen. Én el sem tudom képzelni, hogy lehet arra vetemedni, hogy megüssön egy nőt.

Haverom tényleg zsák számrá tolta a sok szart, és itt nem tömegnövelő kategóriára gondolok, és az ég világon az agresszió semmilyen jelét nem lehetett rajta felfedezni. Ugyanaz a személyiség maradt, mint amilyen előtte volt, szerencsére már megjött az esze és leállt vele.

2009. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
*dopping
2009. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!