Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tömegnövelő okozhat agressziót?

A tömegnövelő okozhat agressziót?

Figyelt kérdés
a volt barátomnál tapasztaltam,hogy nagyon agresszív mióta ezt a szart szedi... meg is ütött.. pedig csak meg akartam nézni, hogy mi van benne, a barátnőm barátja is is agresszív volt amikor ilyesmit szedett... mit csináljak?
2009. márc. 18. 17:47
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos okozhat. Tömegnövelőnek nevezik de voltaképp egy keverél amiben csomó vegyület van, többek között bizonyos serkentők is. Ezeknek mellékhatása bizonyos szintig az agresszió. Amúgy becsapás az egész, mert a barátod beszedi, hat az izomtömegre, a serkentőtől nyugtalanabb, erőszakosabb lesz, majd széttépi a mellpadot a teremben. A baj ott kezdődik amikor kilép a teremből és nincs már mellpad tehát a felesleges energiáit máson kezdi el levezetni.
2009. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim válasza:
33%
100% én szedtem és bebutultam!!
2009. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
73%
Te jó ég, miket írtok ti itt össze vissza? Jézusom ekkora baromságokat még életemben nem hallottam, ezeket az okosságokat melyik mesecsatornán láttátok??? MÉG CSAK VÉLETLENÜL SEM OKOZHATNAK A BOLTBAN KAPHATÓ TÖMEGNÖVELŐK AGRESSZIÓT. Esetleg a durvább szteroidok, de csak ott is azoknál akik alapból idióta vadállatok. "Ki tudja miket kevernek bele" ezt elárulnád mire alapozod? Hát én tudom miket kevernek bele, KAJÁT. AZ előző két okosnak még csak véletlenül se higgyen senki. Túl sok tévét bámulnak, média jellemző...
2009. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
70%

A boltokban kapható tömegnövelőtől senki nem lesz agresszívabb! Mi van benne? fehérje, szénhidrát, vitaminok, ásványianyagok esetleg kreatin.

Ettől senki sem lesz agresszívabb!

A barátod valószínüleg szteroidokat is szed...

2009. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és egyet is értek... sajnos az utolsó válaszolóval nem. a Barátom megbolondult mióta szedi

és ez van és tapasztaltam rajta.

2009. márc. 18. 20:06
 6/48 A kérdező kommentje:
Vagyis a 3. válaszolóval lehetetlen h semmit se okozzon, köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 18. 20:07
 7/48 anonim ***** válasza:
34%
Kedves 19:38-as, gondolom Te sem szedtél soha ilyesmit, nem is vagy agresszív, ezért kiabálsz (Caps Lock) és használsz ilyen változatosan szép nyelvezetet. Bevallom háromszor olvastam el a többi hozzászólást, de sehol sem láttam az általad idézőjelbe tett mondatot; akkor most olvasni nem tudsz, szándékosan csúsztatsz vagy a sok beszedett szertől képzelődsz?
2009. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
77%
100%, h nem a tömegnövelőtől bolondult meg!
2009. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
69%
Nem csoda, h a 19.38-as Caps Lock-ot használt, mikor ilyen baromságokat írtok.
2009. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
na figyi mindenkinek... az én barátom sosem ordított velem sosem ütött meg... mégis megtette a semmiért tegnap... amióta szedi azt a szart úgyh nekem senki se mondja, h nem okoz nála agressziót..
2009. márc. 18. 20:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!