Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan növeljem a mellizmom...

Polluxka kérdése:

Hogyan növeljem a mellizmom tömegét?

Figyelt kérdés
kb alig van mellizmom és nem formálni kéne hanem növelni és nemtudom h hogyan kéne igen látványos eredményt elérni! valaki segítene?
2011. jún. 2. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2011. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen ezt már olvastam egy párszor! csak én tömeget akarok növelni! és nemtudom h pontosan hogy csináljam mert fekvenyomásnál nem érzem h a mellem dolgozna hanem a karjaim fáradnak el és már mondták a piramis teknikát csak nemtudom milyen súlyokkal csináljam!
2011. jún. 2. 16:17
 3/13 anonim ***** válasza:
MErt taáln meg kéne normálisan tanulni fekvenyomni. tudom, lehetetlennnek hangzik. Én se éreztem a mellemet 3 hónapja. Belassítottam a neg. Szakaszt és felmentem 15 -12 ismétlésre, olyanokat durran a mellem, beszarok. A súlyt engedd be teljesen, és ne nyomd ki könyökzárig. A neg. szakasz 4 mp legyen kb. Sokkal jobban tudsz figyelni, hogy a mell dolgozzon, mintha pattogtatnád a súlyt.
2011. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Értelmesre sikerült... na sebaj
2011. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
persze én tudom h szabályosan kell csinálni! és nem is dobálom a súlyt! rendesen egy kicsit szélesebben fogom meg a rudat mint a vállam! szépen lassan leengedem a mellkasomig nem hagyom koppanni de mégis azt érzem h a karizmaim dolgoznak!
2011. jún. 2. 17:08
 6/13 anonim ***** válasza:
mioylen magas vagy? Ha től hosszú a karod akkor egykezesekkel lehet jobb lenne
2011. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
190 centi vagyok és 70 kg! vékony testalkatú és nem nagyon tudok hízni:D csak nehezek a csontjaim azért vagyok 70 kg:D
2011. jún. 2. 17:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Na 190 akkor jó hosszúak a kezeid. Egykezesekkel fekvenyomást sem érzed?
2011. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon! mondom az a baj h a karizmaim hamarabb elfáradnak mint h a mellem feszüljön! meg nemtudom h hány kilókkal kéne dolgoznom h jó legyen!
2011. jún. 2. 17:54
 10/13 anonim ***** válasza:

mark86


próbáld ki hogy mellezés előtt 10 másodpercig ráfeszítesz 5mp-ig lazítod!ezt ismételd meg 10x! elvileg durran valamilyen szinten és utána jobban dolgozik!

2011. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!