Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak-erősödjek sikeres...

Hogy fogyjak-erősödjek sikeresebben?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, kb. 66 kiló, és olyan 160cm körül.

3hónapja elkezdtem járni edzőterembe,főleg azért, hogy kicsit lefogyjak, és izmosodjak is azért.. Van mell, hát, váll, tricepsz, bicepsz.És has mindennap. Inkább most kezdem el mint vagy 5 év múlva 3x ekkorán.. Eddig nem sok minden látszik, csak a karomon kicsit. Főleg a hasamról szeretnék.. meg a mellem is izmosabb legyen, meg úgy minden.

Faterom régen edzett, és megmatadt neki ilyen Muscle Zyme tömegnövelő. (ha nem tévedek..)

[link]

Én ilyet szedhetek? Segít valamit, hogy a zísrból izom legyen? Ír valami ilyesmit..

Vagy valami mást vegyek esetleg? Vagy hagyjam ezeket?

Nem tudom mit írjak még. Kajálni étteremben szoktam fél menüt.. De még otthon is eszek utána ilyen kenyereset, meg vacsora is hétköznap ilyen, gondolom ez nem a legjobb, de 2en vagyunk itthon, ezért nem főz anyám mindig csirkét meg ilyenek..


2011. máj. 31. 22:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

mark86


nem kell több infó

4 ez bőven elég volt arra hogy személyre szabottan ajánljak valamit! olvasd át és megtudsz mindent! sok sikert!

[link]

2011. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
már olvastam.. de nem sok minden van amit én kérdeztem
2011. jún. 1. 06:46
 3/19 anonim ***** válasza:

1.tömegnövelő tömény kaja, hízni segít!

2. nem olvashattad túl figyelmesen a linkelt oldalt!!! fuss neki még 2x-3x nem szégyen, de a legtöbb átlagembernél többet fogsz tudni!!!


figyelj oda mit ír az étrendről, és milyen edzéseket ír. ennyi. néhány dolog, sok aprósággal, és méginkább az egész edzésből-étkezésből életmódot kell csinálni, ez a nehéz, hogy mindég jól kajáljál, és úgy edzz ahogy kell. de ahhoz meg kell érteni az ott leírtakat, amik asszem tényleg választ adnak a kérdésedre.

2011. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Szerintem is át kéne még olvasnod, mert úgyl?tom néhány dologgal nem vagy tisztában. Pl:fogyni és izmosodni nem lehet egyszerre (2 ellentétes dolog)

a zsír soha sem fog neked átalakulni izommá bármit szedsz.

2011. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
és ez? "A Muscle Zyme úgy fejti ki hatását, hogy segíti az izomtömeg növekedését, ami fokozza az anyagcserét, ezáltal lehetővé teszi minél több zsír elégetését."
2011. jún. 2. 21:50
 6/19 A kérdező kommentje:
hanyadik résznek fussak neki?
2011. jún. 2. 21:50
 7/19 anonim ***** válasza:

mark86


az egészet olvasd át és próbáld értelmezni!

az meg egy reklámszöveg,nézd meg milyen jellegű tápkieg és keress rá!

amúgy is a szilárd étkezésen múlik minden!

2011. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

mark86


ja és kezdő átmozgató edzést keress az oldalon! nem kell brutális edzés mert még fiatal vagy.

2011. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

én biztos nem tudok többet mint az oldalon leírtak (oké, tanulmányaim miatt tudom épp hogy a fehérjék peptidkötéssel kapcsolódnak húha) és mégis tisztában vagyok vele hogy az izomnövekedést a kalálás és az edzés teszi lehetővé, segíti, pont. :)

nem kell máson agyalni, nincs más! kiegészíthetetd az étrended, segítheted a fejlődést, de tömegnövelőtől csak zsírosodsz ha nem edzel rendesen mellette illetve ha nem jó az étrended az a pár gramm tömegnövelő sz.art sem ér.

2011. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
mi számit brutális edzésnek?
2011. jún. 2. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!