Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy erősödjek meg a nyáron?

Hogy erősödjek meg a nyáron?

Figyelt kérdés
Nyáron meg szeretnék erősödni. Van kb. 5 kg felesleg rajtam. Szeptembertől kosarazni akarok. Elég lusta vagyok, hogy őszinte legyek. Mit csináljak? Hogy csináljam? Hogyan dolgozzam le a felesleget, hogy erősödjek meg, hogy erősödhetek meg annyira, hogy km-eket tudjak futni? Valami edzésprogramot tudtok ajánlani? Holnap felkelek reggel 5-kot és futok kicsit.
2010. jún. 20. 21:45
 1/8 anonim válasza:
0%
Egyél sok fasírtot.
2010. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fuss és kajálj egészségesen
2010. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
49%
Először is midnenből a legegészségesebbeket egyed meg ne nasizzál. Amikor csak tudsz csinálj otthon felüléseket (pl 50db 5perc pihenő) de ha ez nem megy kisebekkel kezd és után egyre többet és többet csinálj.. ezzel edződik a test. és valami olyasmit olvastam, hogy csak 30 perc mozgás után kezdődik el a kalóriaégés:S én is nyáron akarok megizmosodni egy kicsit leadni. És a legfontzosabb,hogy 6 után ne egyél semmit. csak igyál és napközben is rengeteget. 1 napi vízmennyiség 2 liternek kell lennie.
2010. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló leírta az összes buta (bocsi) tévhitet . 6 után is fontos enni , ugyanis a legfontosabb a 2óránkénti , rendszeres étkezés . Az , hogy egy nap minél több felülést csinálsz csak arra jó , hogy túledzed magad , és tönkreteszed a gerincedet is . Inkább gyakori cardio edzés kell .
2010. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kinek higgyek? :(
2010. jún. 21. 12:12
 6/8 anonim válasza:
Ha fogyni szeretnél, inkább fussál sokat hasazni nem kell , főleg nem egésznap, de attól, hogy lesz hasizmod a felesleg nem múlik el, és a táplálkozás sokat számít.
2010. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
FEKVŐTÁMASZ!!! nagyon fárasztó, de szerintem nagyon jó is:)
2010. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem higgyél a fölösleg nem számít az igaz h 2 óránként amennyit birsz főleg fehérjét egyél hús meg ilyesmi télen de csak akkor hetente egyszer igyá meg egy tojás fehérjét ha tobbet iszol akkor korházba kerülysz kiszáradsz és kitudja mitörténik veled de rám halgass ha van otthon 2kg sulyzód abbol 200-at nyomjál meg felülés és minden nap 15-20 kg nyomok 20-at emelőkarra 20 bicepszre és válra is nyomok 20-at de még este még szoktam edzeni 21-ből ötöt szoktam csinálni 100 fekvőtámasz 4kg-bol 100 amalő izomra emelés és 100 felülés és 2kg-bol 200-at ha van kedvem de még igysem vok kigyurt állat csak jó kondiban vagyok de a fekvőtámasz csak váll erősítésre szolgál amitől olyat ütsz h nem ismersz magadra:D na mindegy szerintem rám hallgass de mert én ezzel foglalkozom de ha többet tudni akarsz keress fel. itt megtalálsz msn:thomass01@hotmail.com vagy ha nem jo akkor .hu de akárki felkereshet!!!:)
2011. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!