Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz hogy a creatin nyáron...

Igaz hogy a creatin nyáron lóf*szt sem ér?

Figyelt kérdés
Azt hallottam lent a terembe hogy nyáron nem olyan hatásos a kreatin, mert kiizzadod meg ilyenek... Nemtudom mi igaz belőle
2011. júl. 20. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az év többi részében nem izzadsz?
2011. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 De Puta Madre ***** válasza:
Vizet izzadsz, nem kreatint. Igyál többet, mert kell neki a víz. Sok hülye terjeszti a hülyeséget.
2011. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 °:Amigo:° ***** válasza:
18%

A kreatin semmikor sem hatásos.

Megfelelően alkalmazva az ATP reszintézist segíti elő, de nem túl hatékonyan (mivel nem megfelelően alkalmazzák).

A vízvisszatartás csak mellékhatás, ennyi erővel egyél meg 50 gramm nátriumot minden nap (só)....

2011. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Offthewall ***** válasza:
amigo én eddig nagyon jó válaszadónak tartottalak, de az, hogy a kreatinnak semmi haszna erős túlzás ;) Maximum nincs arányban az árával, keresletével. De ezt el lehet mondani a halolajtól a glutamintól a (peak) ATP-ről a HMB-ig mindenről... Ha BB.hu-san akarok fogalmazni ezek a villámhárítók a ház tetején, téglák malter stb. nélkül semmit nem ér, de hasznos ha van. Nem mintha nem tudnád, de nekem ez úgy jött le, hogy szerinted semmi értelme a kreatin létezésének. Akkor felteszem a marha proteinnek se?:) sőt pl. 1 attack se dob az edzésteljesítményen, csak placebo
2011. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
edzél ne szarokat szedjél .
2011. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Offthewall ***** válasza:
kevered a sz.rokat a táp.kieggel. A kreatin pl. marhahúsban található meg, csak ajánlott annál többet bevinni ha a fehérje-beépülést akarjuk fokozni nem keverendő a szteroidokkal. Ilyen erővel vitamint se szedjen kapszulásat, betegségekre gyógyszert sem... Következő az lesz, hogy ne igyon vizet csak a saját forrásából származót- ha van-, ha nincs majd hátha termel a szervezete xD És lehetőleg a Tour De franceon gyalog induljon el. Persze, nem kötelező a kreatin, sőt ha még az elején vagy, én azt mondom jól meglehetsz nélküle is. De azért ne úgy válaszolj már neki mintha koxolna. Ha van pénze, miért ne.
2011. aug. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
napi 5-6l víz bevitele szügséges kreatin kúra alatt ha annyit megiszol akár iizadságot is hugyálhatsz nemlesz semmi
2011. aug. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 °:Amigo:° ***** válasza:

21:24


Azt írtam, hogy nem hatásos, mert nem megfelelően alkalmazzák!

Nagyon nehezen szívódik fel ezért magas inzulinszintet kell elérni, ha azt akarjuk, hogy hasznosuljon a bevitt mennyiség.

Ideális esetben inzulininjekció után kellene bevinni, de nyilván ez nem ajánlott senkinek sem, ráadásul az ebben az esetben az inzulin anabolikus hatása mellett a kreatin hatása eltörpülne. :-)))

Én életemben 2 x próbáltam, másodszorra már teljesen szakszerűen és precízen, de nekem semmilyen hatása nem volt.

Bizonyos edés előtti készítményeknek kétségkívül van érezhető hatása az energia és erő szintre, de ezek több féle hatóanyag keveréket tartalmaznak, és hatóidejük is rövid....valóban. Túlértékelt termék.

Ha választanom kéne mondjuk glutamin és kreatin között, hát nem kérdés hogy melyik a hatásosabb... :-D

2011. aug. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Offthewall ***** válasza:
kreatinból mással kötésben álló kreatint pl. L-acetát, foszfát kell használni, bár nem vagyunk 1 szinten én a heti 7(tudom, sok, de hagyjuk)edzés mellett még többet gyúrok agyizomra a témában, ezért kreatinból és glutaminból is kötésben lévőt formulát használok pont amiatt amit te is írtál, szénhidrátos étkezéssel, vagy VITARGOval lehet kombinálni bár a régi szőlőcukor is megteszi. Inzulint én hagynám a b.ús pics.ba, meg amellett eltörpülne a krea. Én a glutamin-kreatin kombinációt most kezdtem egyszerre használni és nagyon csúnyán betölt :) Egyszer ha jól állsz anyagilag adj 1 esélyt pl. 1 Vitargo-Crx-nek G-bombal. Na ezek nagyon csúnyán megkinálják nekem legalábbis. Sima monohidrátból nyomják a "kemény" 5 grammokat, szénhidrát nélkül, annak én se jósolok komoly eredményt. De amúgy meg fél kiló krea-mono 3000 ft, ehhez mérten várjuk a csodát.
2011. aug. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Offthewall ***** válasza:
A nem vagyunk 1 szintent meg úgy értettem, hogy én amatőr vagyok :DDD
2011. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!