Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni itthon,...

Mit tudok csinálni itthon, hogy a nyáron ne puhuljak el?

Figyelt kérdés
Suliba tudtam kondizni, de nyáron zárva van.
2011. jún. 30. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
veszel 2 állítható kézi súlyzót és edzel tovább.
2011. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csóró vagyok
2011. jún. 30. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Saját súlyos edzés.
2011. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha és azon belül?
2011. jún. 30. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha nem Pesten élsz és nincs pénzed attól függetlenül rengeteg lehetőséged van sztem :) pl: futás (síkon, dombon, hegyen) lépcsőzés (pl: a vasútállomás feljárónál este fele mikor nincsenek annyian), húzóckodás (alsó felső madárfogással ezt úgy tudod kivitelezni ha nincs otthon rúd akkor vmi vékonyabb fa vagy játszótéren az állványnál természetesen ezt is akkor mikor már nincsenek sokan)

ezt nem tudom mennyire lehet kivitelezni de múltkor a bnőm mikor felvételizni ment rendőrnek és nem volt súlyzója simán fogott egy 30 kilós zsákot és azt emelgette vagy csináld azt h veszel egy kisebb lisztes zsákot és raksz bele földet és azt emelgeted otthon :) hasra meg pl ha van vmi lejtő akkor úgy fekszel h ne egy síkba légy a földel hanem a felső tested lentebb legyen remélem érthető voltam

Sok sikert az edzéshez:) UI: ne csak a felsőtested formázd vagy mi hanem igen is lépcsőzz fuss :)

2011. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!