Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem írnátok nekem egy sport...

Nem írnátok nekem egy sport listát, amit a nyáron lehetne végezni?

Figyelt kérdés

Ilyen minden napra 1-2 dolog, pl:


Hétfő:

10 felülés

20 gugolás


2011. jún. 14. 14:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

mark86


fegyencedzés

100fekvőtámasz.hu

200felülés.hu

2011. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Mark :D : A fegyencedzés nagyon jó dolog de nem arról szól mint az a 2 oldal. Itt erőnövelésről és izomépítésről van szó. Azok állóképességi feladatok..
2011. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

mark86


tökmindegy,csak sportolni akar. fegyencedzés izomnöveléshez nagy nulla!

2011. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Tiszta időben sík terepen helyből távol-nézés napi 10 perc jól megedzi szemizmokat.
2011. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Hogy ne érje szó a ház elejét futás, labdasportok, úszás, fegyencedzés de ha csak nyáron akarsz sportolgatni akkor nem érdemes belekezdeni egyikbe se.
2011. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

mark86


azért jobb mint ha otthon döglene,csinálgatni lehet..

:)

2011. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem nagy nulla izomnövekedés közben.. Szerinted egy rab a börtönben mitől lesz izmos meg hatalmas? Hát képzeld nem a börtöni konditeremtől , mert az ott nincs!! Kizárólag saját testsúllyal.. Csak a média bemesélte a mai embereknek hogy izomnövekedésért , súlyzózni-tápkiegészítőzni- meg egyebeket kell csinálni. Régen hogy voltak hatalmasak az emberek? a 20. században amikor nem voltak még súlyzók meg tápkiegek egy 110 kilós hatalmas ember annyira erős volt hogy 1 kezes fekvőtámaszokat csinált fejenállásban.. Melyik mai 110 kilós lenne erre képes?...
2011. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
ezzel csak ösztönözni akartam fordított pszichológia vagy mi :D
2011. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

mark86


te tényleg beszoptad azt a sok kamu dumát???

ISTENEM!!!

ki mondta hogy a börtönben nincs konditerem???

özönlik be a kox és szét gyúrják magukat.

nem a konditerem a divat hanem a fegyencedzés.

tudok neked mondani 1000testépítőt aki meg tudja csinálni az egykezest, saját súllyal edzőt viszont még nem léttam belenyomni a fekpadon 220 kilóba.

mutass már paul p.cs wade videót nekem.

2011. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Aki mindent elhisz amit leírnak egy könyvbe vagy interneten avval nincs mit kezdeni. Én mondjuk kíváncsi lennék a Paul Wade karakterének valóságalapjára. És mi ellőt valamelyik fegyenc beszólna és is aktívan csinálom a programot csak nem az a célom hogy nagy izmaim legyenek tőle, hanem funkcionális erőm kiegészítésként a harcművészetekhez. Aki ettől akar nagy testépítős testalkatot az a pofájára fog esni bármilyen köntösben próbálják eladni ez a program nem erre való, hanem funkcionális erő növelésre.
2011. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!