Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem írnátok nekem egy sport...

Nem írnátok nekem egy sport listát, amit a nyáron lehetne végezni?

Figyelt kérdés

Ilyen minden napra 1-2 dolog, pl:


Hétfő:

10 felülés

20 gugolás


2011. jún. 14. 14:44
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

mark86


részvétem...

kifejtenéd a fekvenyomást?

2011. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam , hogy próbáld minél lassabban megcsinálni , azaz a lehető legkisebb lendülettel. Amennyire csak tudod lassan. Elég valószínű hogy ehhez az összes izomra szükség lesz amit említettél , így nagyobb mértékben kapnak ők is terhelést. Így nem kell + ennyi sorozatot csinálni , így is megkapták a rendes terhelést = marad idő másra
2011. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

mark86


azt hittem arra jöttél rá,hogy az egyetlen izmot amit igazán megmozgat kihagytam,mert kíváncsi voltam észreveszed-e. Ez a mell!

Azt se említetted hogy a felsorolt izomcsoportoknak semmi köze a fekvenyomáshoz.

6 éve csinálom,tehát tudom hogyan kell helyesen végrehajtani.

azért köszi az infót!

na pá!

2011. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

mark86


még egy utsó gondolat:

nekem egy gyakorlat egy izmot mozgasson mert ez a célom. minél jobban kiküszöbölni a segédizmok segítségét.

2011. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Képzeld tudom , hogy a mellizmot is dolgoztatja gondoltam te hagytad ki véletlen, erre nem gondoltál?XD Tudod vannak a változatai : tárogatás , fekve nyomás kézisúllyal , fekvenyomás , egyéb szögökben , melltől tolás. Képzeld el , még a lábaid is használod fekvenyomás közben, ezért van hogy ez amputált lábú fekvenyomó emberke nem bír ekkora súlyokkal dolgozni , közbe a felsőteste ugyanekkora. Ha azt akarod elemezni mennyire értek hozzá kérdezz meg hogy mi mozog...
2011. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

mark86


a p.csöm is dolgozik,de a lehető legjobban el kell kerülni,ez a testépítés lényege.

nem vitatkozok gyerekekkel,ugyanis nem vagy vitapartner.

na jó edzést.

2011. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Az meg szinte lehetetlen hogy 1 féle gyakorlat akármennyire is 1 dologra fókuszál csak 1 dolgot mozgasson, mást is mozgat. Koncentrált bicepsz közbe is akarod-vagy nem az alkarod is fejlődik a fogástól. 1 izmot elég nehéz lenne edzeni.
2011. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Én még ilyen hülye korban vagyok hogy veszekedjek :D De te se vagy jobb :D Legalább én elismerem XD
2011. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

nem veszekedsz, jól válaszolsz. vitatkozásnak (akár) lehetne hívni.

boxról: én értem hogy azt csinálod, csak viszonyítottam máshoz. leírtam hogy valaminél (ez érdekes téma) de jobb, mert M.országon jobban oktatják, de sokat ne építs rá, mert kocsmai helyzetből tértünk rá, az pedig a valóság, és való helyzetben egy box tudás nem kimondottan tudás.

2011. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!