Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem írnátok nekem egy sport...

Nem írnátok nekem egy sport listát, amit a nyáron lehetne végezni?

Figyelt kérdés

Ilyen minden napra 1-2 dolog, pl:


Hétfő:

10 felülés

20 gugolás


2011. jún. 14. 14:44
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

mark86


végre egy normális és értelmes ember.

2011. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=fw6igVFwaqk


Mert ez a kondiba akinek ekkora vagy 2x ekkora karja van lazán odavágja.

2011. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
13 éves lány vagyok! Köszi a válaszokat :-)
2011. jún. 14. 17:07
 14/39 anonim ***** válasza:

mark86


te fogyatékos vagy b+????

nőj már fel te hülye gyerek,ne az ong-nbak alapján képzeld el az életet. ki beszél verekedésről?

ezt a csávót egy sittes 60 kilós szipus cigány agyonrugdalja,de még a teremben edzők 70%-át is!!!

nem ezen múlik.

nem az izomméreten és azon hogy végig tudsz-e mászni valamin mint egy majom!

Utoljára leírom ezen a f@sszopó oldalon a hozzád hasonló marháknak:

TESTÉPÍTÉS:HATALMAS IZOMZAT,SZIMMETRIKUS TEST ÉS ERŐNÖVEKEDÉS.

FEGYENCGE.CI:ERŐNÖVEKEDÉS,CSEKÉLY IZMOSODÁS

VEREKEDÉS KIMENTELE:NEM EZEKEN MÚLIK

lépj már ki a kis sz@ros álomvilágodból és válassz a Szigony utca sarkán kajálgató stricik közül ellenfelet magadnak. meg fogsz lepődni...

2011. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Kifelejtetted ki milyen okos lesz a kettőtől..
2011. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

mark86


na tudtam hogy valami betonerős ellenérved lesz.

nem felejtettem ki mert én ugyan nem vagyok okos,de hogy te buta vagy az tuti. hány éves vagy?

2011. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

:D

Kérdező, leírták a választ, minél többet csinálsz az "elhangzottakból" annál jobb :)

2011. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

mark86


Aczél mire gondolsz??? :D

Kérdező: a Szigony utcát kerüld és stricik nem léteznek,nem tudom mi az a b+,és a sziput is csak kitaláltam a börtönben meg nincsenek cigányok! :DDD

2011. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok - kedves kérdező bocs ám a témától való eltéréstől - járok kérlek konditerembe szóval szerintem tudom mihez viszonyítani a 2-őt. Igen láttam sokakat 220 kg-mal fekve nyomni , de ha azt kérném hogy 100 kg-al csinálják 1 percen keresztül na hány dölne ki? Fekvenyomó padon az a 220 kg hogy sikerül? Bumm le és bumm fel? Akkor gratulálok ha 2 mp amíg leengedi 1 mp-ig tartja majd 2 mp vissza ( csak hogy értsd : akkor izomból nyomta ki ) Másrészről életem hogy lásd nem 1-2 röpke ötlet miatt beszélek neked ennyit :


Apám szertornász volt , nem jelentett neki gondot kézen állva közlekedni , emberi zászlót bemutatni egy rúdon , úgy hogy rajta álltak! és mind ezt a maga 110 kg-jával együtt. Én már 5-6 éves koromtól - hála kedves apukámnak - tanultam ezeket a saját testsúlyos gyakorlatokat. Igaz 1 kézzel még nem de 2 kézzel is birok akár 20 ismétlést támasz nélkül kézenállásból fekvőtámaszt nyomni ( amíg a fejem engedi. ) Konditerembe csak azért járok mert 2 barátom is jár - külön , külön - és nem akarom hogy megunják , valamit mozogjanak is. Amikor 14 évesen elsőnek elkerültem ( 167 cm , 67 kg ) kezdtem a padon 80 kilóval 4x10 sorozatokban , ami mára 95 kg-ban van. Törekszem a lehető leglassabb ismétlésre is.. Sose használtam övet,csuklószorítót és egyebeket , hiszen semmim se fájt.. Mivel éveket voltam azon hogy szép lassú saját testsúlyos gyakorlatokat megtudjam csinálni. Így megerősödtek ezek a részek is. Soha nem használtam semmilyen tápkiegészítőt, soha nem volt precíz étrendem , még is gyönyörűen fejlődtem. Bár nem akkora ütemben mint a most kezdők akiket látok a teremben. Megértem az indulatokat , hiszen te ennek a híve vagy de akkor is..


Nagyon szép mondás van abban a "gagyi,béna,kitalált,semmit nemérő,álomvilágban létező" könyvben : először tanuld meg a saját tested mozgatni , csak aztán más dolgokat.


Azt nézve hogy verekedésben nem számít milyen erőd van vagy hogy nagy van-e. Megint csak apámat tudom mondani akit kiskora óta szépen nagyívben le...rt az egész családja , de minden téren : például annyira kevés húst kapott ( nem azért mert szegény volt ) , hanem mert egyszerűen nem adtak neki. Hogy O lába is kialakult amit ilyen fémszerkezettel kellet a helyére tenni. Ennek és a hasonló módszereknek hála kötött ki a heti rendszeres kocsmai verekedésekben , 20 éves kora körül , amikor megköszönte hogy annyi időn át volt szertornász : a könnyű hajlékony test : szép elhajlások ütés elől , mozgékonyság és strapabírás : nem döl ki 1-2 ütéstől , Szintén erős ütések ami ugyebár hasznos , és nem is fáradt ki néhány ütés után. Szóval eléggé hasznát vette ennek a dolognak. Igaz nem számít ki milyen erős , mert lehet ott 1001 tárgy , 1001 szituáció , de azért nagyon sok múlik azon mennyire vagy hajlékony , gyors , erős , és IGEN nagydarabnak lenni is jó.


Szóval a kondizásnak akkor lenne a legtöbb értelme ha aközben hogy hatalmas izmokra tesz az ember szert , kisujjból kirázza a saját testsúlyos gyakorlatok , hiszen az az alap hogy a saját testedet így kell mozgatnod. Hiszen erre lett kitalálva - nem pedig arra hogy mást mozgasson. Azt akkor célszerű csinálni ha a saját tested mozgatásával már nem bírsz fejlődni..


Mint ahogy már 1x említettem : először tanuld meg a saját tested mozgatni , és csak aztán mást!


Szóval , nem kell felkapni a vizet azt hajrá lehet lenyugodni egy kicsit. Persze jó az izomnövelés , de legyen szinkronban a testtel! az az igazi..

2011. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

15 évesen marha szép gondolatok...

a súlyzós edzésnek semmi köze ahhoz, hogy te a testedet hogyan tudod mozgatni.


és olyanról csak nagyon amatőr ember beszél, hogy bármilyen torna milyen hasznos verekedésben.. én sok ütést kibírok, és rohadtul nem ér semmit, ha felmetszik közben a gyomromat. és ki is tudok térni sokminden elől, ami szintén fa.sza amíg nem jön egy hozzám hasonló kaliberű emberállat, ha tud harcolni akkor nagyon csúnyává alakul minden helyzet.. kocsmában egy kis székcsapkodás meg itt egy sörösüveg ott egy korsó egy álomvilág.. van sokkal rosszabb. a ruganyos erős test egy alap dolog ilyenkor, de sokkal fontosabb dolgok vannak, szinte ez csak említésre méltó.

2011. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!