Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ahhoz mit kell tenni, hogy ne...

Ahhoz mit kell tenni, hogy ne szálkásodjak, hanem szimplán erősödjek kicsit?

Figyelt kérdés

Sovány vagyok, és szeretnék tömeget növelni. Azt tudom hogy súlyzóval többször kevesebbet kell emelni, és gyakran járok kondiba és viszonylag jól is eszek már...


kb ilyen testalkat kellene mint itt a csávónak: [link]


Esetleg gyúrás mellett iktassak még be valami sportot is? Olyan nem jó amihez partner kell, mivel van 5 barátom, akik nem vmi sportemberek... az úszás kilőve, mert begyullad a fülem.


2009. nov. 22. 21:25
 1/5 A kérdező kommentje:
*többször nagyobbat
2009. nov. 22. 21:26
 2/5 anonim válasza:

Hogyha olyan testalkatot akarsz mint az a csávó akkor tényleg sovány lehetsz..:-D

Szerintem azért gondolod magad szálkásnak mert nincs rajtad zsír és ezért látszik annak, amúgy szerintem mindenkinek olyan..

A gyúrás akkor számít sokat ha tényleg keményen csinálod.

Amikor meghalsz már a fájdalomtól onnan kezd igazán számítani.

Olvastam Swartzenegger könyvében hogy neki olyan izomlázai szoktak lenni hogy alig bírt másnap megfésülködni.

2009. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
meg fontos még hogy sokat kajáljál, szedj fel pár kilót úgy könnyebb lesz, jobban fejlődik az izmod is.
2009. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne akkor egyél, amikor éhes vagy, hanem jelölj ki egy napon belül min. 5 időpontot, amikor mindig eszel valamit.. ebből 3 (reggeli, ebéd, vacsora) legyen kicsit kiadósabb. Találd el, hogy minden gyakorlatnál mi az a súly, amivel maximum 8-at tudsz pihenés nélkül megcsinálni és azt használd. Ahogy fejlődsz, úgy tudod majd emelni a súlyokat. body.builder.hu -> ezt érdemes olvasgatni, ne sajnáld rá az időt
2009. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
. ha erősödni szeretnél , tegyük fel konditerembe jársz, fekve gyomásnál annyi sújttegyél fel amit max 1-2 szer tudsz kinyomni, és ezt ismételd meg töbször. ha izom tömeget szeretnél akkor kell olyan sújt választanod amit 6-8 szor ki tudsz nyomni, és ezt is meg kell ismételned, ha kezdő vagy legaláb 4 szer.
2009. nov. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!