Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki segítene edzéstervben?

Valaki segítene edzéstervben?

Figyelt kérdés
Valaki segítene nekem összedobni egy jó edzéstervet 14/f-nek 170cm 60 kg és nem izom hanem inkább kis zsírréteg van rajtam mostmegyek majd hétfőn először konditerembe és asztszeretném ha valaki segítene összeálltani egy jó edzéstervet,és hogy azután mit egyek.
2011. máj. 25. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Minden izmodat dolgozd meg átmozgató jelleggel. Nagyobb izmokra ( mell, hát, comb )- 2 gyakorlat / 4x10-20

Kisebb izmokra ( többi ) - 1 gyakorlat / 4x10-20 ( tehát 1 gyakorlatot 4 x végzel körülbelül 10-20 ismétléssel )

Heti 3x járj edzeni, ne használj nagy súlyokat ( Szabályosan végrehajtva jobban izmosodsz, mintha szabálytalanul óriási súlyokat használnál ).

Étkezés : Reggel Zab, tojás, alma.

Ezután 2-3 óránként rizs csirke 3x

Lefekvés előtt lenmagolaj, és sovány túró.

Edzés után fehérje turmix szőlőcukorral, vagy tömegnövelő.


Mennyiségeket nem írok számold ki ezt neked kell tudnod mennyire vagy hízékony stb. És legelőször mindenképp tömeget növelj. Szálkásítani ráérsz.

Ezt olvasd el: [link]

2011. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy sok zöldséget egyél. Akár 500g ot / nap.
2011. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és lenne még pár kérdésem

- a 4x20-t azt úgy érted hogy megcsinálok 4-et,aztán pihenő újra négy és ezt 20x?

-Reggelire jó olyan zabpehely mint pl vannak ezek a csokik vagyis nem igazán csokik hanem zabpehely összesüritve?

-a 2-3 órai rizs csirke nem fog menni az iskola miatt :S

-Mi az a legnmagolaj hol tudom beszerezni mennyit kell belőle bevenni milyen árban van?

-Szőlőcukorral olyan szőlőcukorra gondolsz ami az a kis fehér cukorka?

bocsi a sok kérdésért.

2011. máj. 25. 19:41
 4/4 anonim válasza:

Az első kérdésedre a válasz:

"1 gyakorlat / 4x10-20 ( tehát 1 gyakorlatot 4 x végzel körülbelül 10-20 ismétléssel )" az előző válaszból.

Ami a kaját illeti szerintem komolyabban csak a haladó testépítőknél számít, hogy pontosan miből mennyit..

Én napi 5-6x eszem ha lehet csirkét riszt az az alap aztán meg bármi mást :D (mondjuk nekem a genetikám pont jó, mert zsír nem jön rám csak izom, úgyhogy nem is szoktam ezzel különösebben foglalkozni fehérje+vitamin+szénhidrát kell, de majd úgy is kitapasztalod, hogy neked hogy jobb.)

2011. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!