Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az igaz hogyha valaki hasra...

Az igaz hogyha valaki hasra gyúr (értsd hasprés, felülés) és van 1 kis hasa, akkor nemhogy kisebb lesz hanem nagyobb?

Figyelt kérdés
Itt olvastam és elég hülyén hangzott .. addig oké h csak akkor lehet kockahasa valkinek ha 8% alatt van a testzsír ... és azt írta a valaki hogyha valakinek van 1 kis hasa akkor az izom a zsír réteg alatt nő tehát nemhogy kisebb lenne ahnem csak nagyobb hasa lezs valakinek? ezt valahogy nem tudom elhinni... de szükségem van megerősítésre... ti erről mit gondoltok?
2009. márc. 12. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, ugyanis a zsír nem csökken, viszont az edzés hatására megvastagodhat a hasi izomzat. Habár ez a méretnövekedés szerintem nem jelentős.
2009. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hasazástól lesz nagyobb a hasad látványosan senkinek. Ahogy olvastad és úgy látom érted is annyi az egész, hogy nem fog látszatni az izom a hájtól. De ha nem látszik minek csinálnád?
2009. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"De ha nem látszik minek csinálnád?"



Hát pl azért mert a törzs stabilitásban az egyik legfontosabb szerepet vállaló izom, másrészről egy erősebb, vastagabb hasizom csökkenti a sérv kialakulásának az esélyét.

És még sorolhatnám...

2009. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Hülyeség.A mozgástól ég a zsír is ha jól csinálod.
2009. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ég a zsír a mozgástól. Az aerob mozgástól...

És a hasazás - és a súlyzós edzés úgy általában - nem aerob edzés, hanem anaerob, ami nem jár zsírbontással...

2009. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!