Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség a hasprés és a...

Mi a különbség a hasprés és a felülés között?

Figyelt kérdés
Formailag tudom mi, de melyik a hasznosabb?? a felülés az mit dolgoz meg? ilyesmire lennék kíváncsi
2011. jún. 30. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
ugyan azt dolgozzák meg, csak a felülés nyirja a gerincet.
2011. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oh, rendben, értem:D köszönöm(:
2011. jún. 30. 11:06
 3/9 anonim válasza:
Nekem tesi tanárom mindig azt mondta, hogy nem szabad konkrétan felülésezni, mert az nagyon rosszat tesz a gerincnek.
2011. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez most olyan, hogy mindegy gyakorlattal ki tudod nyírni magad ha béna vagy. Én ugyan úgy fogok továbbra is felüléseket csinálni. Nem szabad azonnal 300at megcsinálni, szépen lassan kell hozzászokni (értelme sincs annyit csinálni)
2011. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nagyon nem ugyanaz. A hasprés a hasizom felső részét dolgozza meg, a felülés meg az alsó részt. És mint az előttem hozzászóló is írta, ne 300 felüléssel kezdj, hanem szoktasd hozzá a hasizmodat fokozatosan, és akkor nem fog fájni a gerinced.
2011. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
há persze, alsó meg felső rész :D csináljad. :D jaja meg ha először keveset csinálsz nem nyírja a gerincet :D:D kész haszon ide járni :d csináljátok
2011. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha majd 20 éves profi testépítő múlttal rendelkezel akkor durroghatsz, de addig ülj le, és pihenj!
2011. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt nem azzal van a baj, hogy nem értetek egyet, mert ez megesik. És ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy ki hány éve testépítő... itt azzal van a gond, hogy nem tudja megfogalmazni az ellenérveit, így csak annyi telik ki tőle, hogy lehülyézze a másikat.


Szóval várom az indokot, hogy miért nyírja ki a gerincet akkor is ha szabályosan és fokozatosan csinálja valaki. Én csak azt hiszem el amit látok, már pedig azt látom, hogy 12 évig ezt kellet csinálni minden tesiórán és amióta edzek folyamatosan benne van az edzéstervembe és semmi baja nincs a gerincemnek. Arról nem is beszélve, hogy egy kajakos tárcsával a mellkasán felülésezik, és még ők is élnek.

2011. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
grat hogy a felülés az alsó hasizmot erősíti nagyon ügyes vagy
2011. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!