Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb, hasprés vagy...

Melyik a jobb, hasprés vagy felülés?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, arra melyiket csináljam? Szokatm futn is egy héten 4x kb. 3000 m-t, emellett sokat biciklizek és fekvőtámaszozok is. A kajámat is elosztom, naponta 5-6x eszek. Van még az a hidas dolog is, mikor hanyatt fekszel, és kinyomod a hasad, az is jó?
2011. júl. 18. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogyásra egyik se.
2011. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TOMAtm ***** válasza:

teljesen rossz.igy nem lehet fogyni vagyis lehet,de nem leszel jó alakú tőle.fogyni úgy lehet h SÚLYZÓZÁSSAL elérsz egy izommennyiséget(ami meg is fog maradni),utána diétával és aerob mozgással leadod a zsírt és lesz egy formás szép izmos csinos alakod.amit most csinálsz azzal le tudsz fogyni(izmot vesztesz leginkább meg vizet) de olyan leszel mint egy telisz*rt búvárruha,mert a zsír nem használ fel kalóriát azt csak az izomzat használja.demivel rajtad nincs izom(vagy csak nagyon kevés)ezért ha 700 kcal-t tolsz naponta se fogysz rendesen.viszont ez a drasztikus diéta már annyi kortizolt termeltet a testeddel h innen lehetetlen normális alakot formálnod(a kortizol a 'hatékonyság' hormon,lebontja az izmokat és zsír-ként raktározza el az igy nyert energiát,mert felkészül az éhezésre az alacsony kalóriabevitel miatt(ugye mint irtam az izomfenntartása is kalóriát igényel a zsíré viszont nem,tehát átcsoportosítja a test-energiatartalékait).EVOLÚCIÓ.igy maradtak életben az ősemberek.)

szóval előbb olvass utána hogy működik az emberi test mielőtt szeretnél belőle bármit is kihozni.

2011. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Őőő.. uhh.. :D

Oké, bioszból 5ös vagy. :D Szóval... annyi a lényeg, hogy nem akarok én Ronnie Coleman-testet, se kockahasat, szimplán leadni a felesleget. 168 cm-hez jelenleg a hasam felül (gyomornál) 84 cm, alul (beleimnél) 91 cm. Na most, az az igazság, hogy izom van rajtam, mert a többi testrészem tök normális (a combjaimat és a vádlimat a kezdő testépítő haverom irigyli, olyan szálkásak :D), a karom is aránylag rendben van, bár picit vékony de izmos, a hátam is rendben van, a csuklyámat imádom olyan szép, a mellem meg csak egy egész picit löttyedt (kb fél centi zsír lehet rajta). Nem tudom, hogy lehet ilyen hülye alakom, ha az segít, képet is tehetek fel. :)

2011. júl. 19. 00:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!