Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot, mozgásformát...

Milyen sportot, mozgásformát válasszak, hogy elérjem álmaim alakját?

Figyelt kérdés

scarlet johannson és jessica alba alakja gyönyörű, szeretném ha hasonló lehetnék.

szerintetek mit kéne tennem, mi lehet a leghatásosabb?

heti 2x futok és 2x tornázom


2011. ápr. 18. 08:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

most így nézek ki, 177/ 57


[link]


[link]


[link]

2011. ápr. 18. 08:07
 2/14 anonim válasza:

Nem vagyok profi a dologban, de szerintem semmi baj az alakoddal. Sok lány megirigyelné :)

Amúgy én legjobban az edzőtermet ajánlanám. Ott van mindenre lehetőség, az összes izomcsoportnak. :)

Vagy esetleg egy kemény kangoo edzés vagy spinning edzés. Persze mellé nem árt néhány felülést is csinálni. :)

De szerintem semmi baj az alakoddal...

2011. ápr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszönöm

sztem a vádlim és a bokám elég satnya, azt lehet vastagítani, lehet hogy hülyeséget kérdtem, de van rá mód?

2011. ápr. 18. 08:15
 4/14 anonim válasza:

Mint mondtam, profi nem vagyok a dologban. De vádlira, legjobb a lépcsőző gép. Vagy, ha nem szeretnél edzőterembe járni és esetleg emeletes házban laksz: járj gyalog felfele, vedd egyesével a lépcsőfokokat, és minden foknál pipiskedj. A végére már érzed a hatást rendesen :)

Mellesleg: ne hidd, hogy a pasiknak a tökéletes alakú lányok jönnek be. Legalábbis a normálisabbjának nem... Aki meg az ilyen cicababákra hajt... Nem biztos, hogy érdemes vele foglalkozni. A legfontosabb, hogy magad miatt csináld, amit csinálsz :)

2011. ápr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Otthon vagyok a témában. Kezdem azzal, hogy a vádli kérdésben stb. halgass nyugodtan az előttem szólóra, mert teljesen jól mondja. És csatlakozom én is hozzá annyiban, hogy az alakoddal nincs semmi probléma, sőt egy két helyen még vékonyabb is vagy, tehát izmosíthatsz is egy minimálisat.

Tudom ajánlani az aerobicot, a cardio-t, a futást nagyon jól teszed, ne hagyd abba. Ha alkalmad nyílik rá rendszeresen úszhatsz is, de felváltott úszásnembe, nem mindig egyfajtával, mert az szélesíthet.

És a labdajátékok nagyon sokat segítenek. Én kosarazom, a barátnőm sem volt megelégedve az alakjával. Ő is elkezdett és 3 hónap múlva már megvan elégedve az alakjával. Kézi és röpi is idetartozik.

2011. ápr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem vagyok cicababa!!! sőt...

inkább túrázós, könyvtárba járós...

2011. ápr. 18. 08:34
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2011. ápr. 18. 08:35
 8/14 anonim válasza:
Nem is mondtam, hogy cicababa vagy :) Azt mondtam, hogy aki a cicababákat szereti :)
2011. ápr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ellenben az előttem szólókkal én inkább a súlyzós edzést részesíteném előnyben! Semmi probléma az alakoddal, de egy kis izom elférne rajtad, főleg a combodon, vádlidon és a fenekeden, így feszesebb lehetnél. A heti 2 futás ok, a tornát leírhatnád mit takar(?), viszont jó lenne még 2-3 súlyzós edzés is!

2011. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Greentea tanácsát fogadd meg!
2011. ápr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!