Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 40 kg súlyfelesleggel milyen...

40 kg súlyfelesleggel milyen mozgásformát válasszak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
először csak sétálást ami min.40perc és ennek a sebességét fokozd folyamatosan.
2009. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vízitorna is nagyon jó!
2009. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
az úszás valóban nagyon jó, mert nem terheli meg az izületeidet!
2009. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Teljesen mindegy milyen mozgást választasz, csak arra figyelj oda, hogy ne egyeszerre akard leadni a 40 kilót. Elősször míg hozzá nem szoksz a rendszeres mozgáshoz csak kényelmesen, utána fokozd a tempót, és növeld az idő tartamot. Ne felejtsd el, hogy a mozgás önmagában kevés, az étrendeden is változtatni kell. 12 óra után nincs édesség, de addig sem tömheted magadba. 15 óra után nincs szénhidrát, és 17 óra után esetleg egy szem alma.
2009. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Arra figyelj, hogy izületkímélő legyen. Én szintén 40 kiló felesleggel elipszistrénerrel kezdtem, zsírégető, de kímélő. . Ezen kívül Norbi duci tréning 1-es dvd-jét ajánlom, az lájtos nagyon. Én 20 kilót fogytam eddig, kb 10 kiló minusz után kezdtem el erőteljesebb mozgásokat is (pl duci tréning 4, aerobos formák) most, 20 kiló után merek elkezdeni futni. Sok sikert.
2009. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Szobabicikli lesz így első nekifutásra.


Kedves Negyedik válaszoló! Köszönöm a jó tanácsokat, de ne hidd azt, hogy mindenki csak a zabálás miatt hízik el. Én egészségügyi okok miatt (betegségből kifolyólag) híztam el, és mint látod, szeretnék tenni ellene. Eddig sem zabáltam, ez után sem fogok.

2009. okt. 13. 22:42
 7/7 anonim válasza:
Ugyanez a 40es cipő... :S
2010. márc. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!