Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy hájacskás,...

Miért van az, hogy hájacskás, puha a combom? Milyen mozgásformát válasszak?

Figyelt kérdés

pedig nem vagyok az a dagadt ember.

hétvégente eljárok úszni (nem versenyszerűen, hanem csak hobbiból, és nem az a célom hogy leússzak 20hosszt 10 perc alatt, hanem közepes tempóban úszok), de ez sajnos az utóbbi 2-3 hétben kimaradt különböző okok miatt, és tornázgatok itthon dvd-re és járok táncra is.

van olyan sport/mozgásforma, ami TÉNYLEG HATÁSOS és feszesebbé teszi a combomat?

15/L

170cm 60kg


2009. júl. 14. 09:43
 1/7 anonim válasza:
Szija. Szerintem az aerobik, és a futás jó rá, ha kitartó vagy. :)
2009. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szija. A Biciklizést tudom itt is ajánlani, nekem bevállt, igaz én focizok is mellette :) De Sok sikert! ;)



H14

2009. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Próbáld ki azt hogy folpakkal betekered a combodoat (vigyázz ne nagyon szorosan mert elszorítja a vérkeringésedet és zsibbadni kezd a lábad) és elmész futni! Egészen adig fuss amíg el kezded érezni hogy a combizmaid nagyon megfeszültek, és a lábaidat már alig tudod emelni... Az izomláz garantált :) De ügyelj arra hogy futás vagy bármilyen sportolás előtt melegíts be!Bemelegítés nélkül nincs semmi eredmégye, mert nem fogod jól bírni! Futásnál úgy melegíts hogy megnyújtod a combizmaidat! Sok sikert! :)
2009. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja és jól felöltözve fuss! Minél jobban izzadsz annál több méreg megy ki a testedből, és égnek a zsírok is közben... (:
2009. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ilyen korban kezdenek el anorexiásak lenni a lányok. sportolj erősödj de semmi kép ne fogy...
2009. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vannak erre gyakorlatok mint pl: a guggolás,kitörés stb keress comb gyakorlatokat a neten!!!
2009. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az úszás nem jó, mert nincs ellenállás a felhajtóerő miatt! Amit már írtak, aerobic, kis konditerem, futás, gyors séta, stb.
2009. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!