Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ehhez a testhez még mennyit...

Ehhez a testhez még mennyit kéne edzeni, hogy jó izmos legyek?

Figyelt kérdés

Nem durván akarok izmos lenni, csak szeretném ha a kockáim látszódnának meg a mellizmom is normálisan...Mire figyeljek oda étkezésben? Olyan kajákat mondjatok ami egy átlagos háztartásban biztosan ellehet készíteni! 176 cm vagyok és 70 kg, 18 éves


a kép: [link]


2011. ápr. 2. 15:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

tök jó :) halljátok, az amúgy mért van hogy felülésnél is meg fekvőtámasznál is recseg ropog az izületem gondolom... és igazából azmiatt kell abbahagyni az egészet mert már fáj, de amúgy meg még bírnám, mert még nem fáradok el. Ötlet?


megcsináltam egymás után a 20 fekvőt, 20 gugolást és a 30 felülést. Leizzadtam mint a ló! :D

2011. ápr. 2. 20:24
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem a te tested,kérdező,sokkal jobban tetszik,mint az egyik válaszolóé;)

Az első válaszoló

2011. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nembaj, majd felnősz :D
2011. ápr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Rosszul esik,hogy nem mindenkinek a te tested az etalon?:D
2011. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:02


Az szerintem nem kérdés, hogy neked van egyértelműen szebb tested, de a tied sem nagy szám ha egy testépitéhöz nézzük, én 17 vagyok és 89kg, 110kg-ba 2-3 ismétlés kinyomok, és csak ugyan kockás a hasam, de inkább kettő közétek tenném.


Amúgy mit sportolsz?(nem hinném csak odavarródtak azok az izmok :D )

2011. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ne itt veszekedjetek légyszíves. Az enyém tényleg rosszabb. De a kockákig nem állok meg! :D
2011. ápr. 3. 11:05
 17/18 anonim ***** válasza:
Bírkózás, grappling.
2011. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hali megkérdezhetem h te miket csináltál amíg ilyen tested lett?
2011. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!