Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ehhez a testhez még mennyit...

Ehhez a testhez még mennyit kéne edzeni, hogy jó izmos legyek?

Figyelt kérdés

Nem durván akarok izmos lenni, csak szeretném ha a kockáim látszódnának meg a mellizmom is normálisan...Mire figyeljek oda étkezésben? Olyan kajákat mondjatok ami egy átlagos háztartásban biztosan ellehet készíteni! 176 cm vagyok és 70 kg, 18 éves


a kép: [link]


2011. ápr. 2. 15:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nekem a hasad az tetszik,nagyon:)

A mellizmaidra gyúrhatnál még egy kicsit,meg a karodra,de szerintem így is teljesen jó.

Igazából szerintem ehetsz bármit szinte,főleg fehérjedúsan(húsok,tojás,tejtermékek)és mellette eddzél!:)

17/L

2011. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. ápr. 2. 15:28
 3/18 anonim ***** válasza:

Most konkrét időt szerintem senki nem fog tudni mondani! De ha komolyan nekiállsz nyárra érhetsz el eredményt, de szerintem ne a kockahasra koncentrálj elsősorban hanem a köldök alatti ször eltávolitására (na jó ez csak poén, csak jól fest :D),szerezz izomtömeged meg vastagitsd a hasfaladat nem nézne ki jól 65kg-osan egy vékonyabb szálkás test.

Tedd rendbe az étkezésed, heti 3-4 alkalommal járj le edzeni, egy kis intervallumos edzés mehet és talán megtapasztalhatod a kezdő effektust, hogy zsir is megy le és izom is jön fel.

2011. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

a szőrcsíkomat nem fogom leszedni, az bejön a lányoknak! ;) nagyon is.

de tegyük fel hogy nem járok konditerembe. mennyi fekvőtámasz, felülés lenne szükséges amit itthon megtudok csinálni?

2011. ápr. 2. 15:48
 5/18 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok :D, de visszatérve az eredeti témára, ha eléggé fontos a dolog, akkor próbáld megoldani a konditermet megszoritások árán (pl kevesebb disco,cigaretta,alkohol,nassolás,{persze csak ha csinálsz ilyeneket}), hiszen otthoni edzéssel nagyon kis hatás fokot lehet elérni, de próbáljuk meg végezz 5 sorozatot , hogy 1 sorozat úgy épüljön fel, megcsinálsz 20fekvőtámaszt,20guggolást,30hasprést pihenő nélkül, szuperszettben, majd ha meg vagy ezzel a hárommal pihensz 1 percet és még 4x megcsinálod ezt. Ezt legalább heti 3-4x csináld meg, de megfoghatsz két ásványvizes üveget megtöltöd homokkal és végezhetsz testépitő gyakorlatokat vele, hasonló módon, de jóval kevesebb ingert ad igy az izomnak. Délutánonként járj el a szabadba futni, tesiórán is légy aktiv.

70%-a úgy is az étrenden múlik, de ha a kockás has a fő cél akkor elégnek bizonyul ez is. Legalább 2g/testsúlykilógramm fehérje,maximum 2g/testsúlykilógramm szénhidrát.Folyadék bevitel 3-4liter,egyenletesen elsosztva.

2011. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A kérdés inkább az, hogy mi számít jónak? :D

Amúgy ha egy rendes étrendet összeraksz, heti min. 3x lejársz edzeni, akkor már nyárra is sokkal jobb lesz, mivel kezdőként elég nagy fejlődés érhető el az elején. Szóval hajrá!

2011. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

milyen test kéne? valami ilyesmi?


[link]

2011. ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezen a képen te vagy, kedves válaszoló ? :D
2011. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
amúgy ja valami ilyesmire gondolok :) lehet egy kicsit nem ennyire de ilyesmire!
2011. ápr. 2. 19:40
 10/18 anonim ***** válasza:
Én, és konditerembe se járok. de megy 130 fekvő 2 perc alatt...
2011. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!