Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testedzés kevés pénzből...

Testedzés kevés pénzből megoldható?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy fehérjepor meg helyes étkezés meg ez meg az, de én maximum a konditerem bérletének az árát költeném rá.

Nem akarok testépítő lenni, csak egy kicsit izmosabb felsőtestet, legfőképp izmos, frankó "széles" vállakat szeretnék. :)

Az étkezéssel kapcsolatban is szívesen fogadnék tanácsokat. :)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 20. 20:47
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Papa, ha majd nem fogsz fejlődni, rájössz, hogy több kaja kell. Aztán arra is rájössz, hogy muszáj legalább egy nagy vödör fehérjére spórolnod, mert:

-olcsóbbra jön ki mint azonos mennyiségű fehérjét tartalmazó csirke

- és mert gyorsabban bevihető.


Persze ezzel nem azt mondtam, hogy a csirke szar, azt is be kell verni min. fél kilót.

2011. febr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Főleg most, hogy a builderen a 4 kilós power 8900 :)
2011. febr. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Én most promixre spórolok diétához :D Jóságos lesz!
2011. febr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
És pont most mikor nincs lóvém rá! Pedig vennék 20 kilót!
2011. febr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Szerintem én kérek kölcsön :D Aztán egy 4 vödröt berendelek :D
2011. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

leppurd,vegyünk föl felesbe providentet!

:-)

2011. febr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Ám legyen :D:D Megmondjuk, hogy proteinre kell :D
2011. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Egyébként én sokáig nem bíztam a kevert proteinben,csak tejsavót vettem,de most már tejsavó csak edzés után megy

(100%whey pro.prof.)Napközben meg este powert nyomom és nagyon elégedett vagyok az ár/érték arányával! Még a promix-et kipróbálnám,csak kicsit drágább de egy próbát megér! Sokan fosnak a szójától,meg nincs agyonreklámozva de egyre többen veszik a kevert proteineket!

2011. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Asszem a promix abban jobb és drágább a powertől, hogy a promix csak 46 százalék körül tartalmaz szóját, a power meg nagyobb arányban. Legalábbis igy hallottam.
2011. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Meg az a baj a szójával, hogy ha valaki tájékozódni akar a szója hiedelmekről, csak magában bízhat. Beírod a gugliba, hogy soy meg hogy testosterone, és minden másik lap ellentmond egymásnak. A builderen pl: azt irják, hogy nyugodtan lehet fogyasztani, A tesztó.hu - n azt, hogy napi 50g szójánál többet nem kéne... ez a szar a szójával. Ezér jó a kevert fehérje pl: promixből naponta megehetsz 100g - ot is, akkor se léped túl az 50g - os határt.
2011. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!