Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lightosabb kondival megoldható...

St.man kérdése:

Lightosabb kondival megoldható hogy, , kinézzek valahogy"?

Figyelt kérdés
Nem szeretném úgy kigyúrni magam, mint azok, akiknek ez a fő sportjuk, csak szeretnék egy jól kinéző kondit szerezni, hogy ne legyek ,,átszakadva" A bodybuilder.hu-s edzésterv és étrend szerint csináljam a kondizást, vagy van valami lightosabb, nem annyira szigorú étrend és edzésterv ehhez?
2011. jún. 25. 00:23
 1/7 anonim válasza:
Ha nem akarsz izomagyat csinálni magadból akkor az edzésterv nem kötelező, viszont mindenképpen ajánlott már csak azért is hogy tudd hogy milyen gyakorlat milyen izomcsoportra megy. Étrendet szerintem nyugodtan hanyagolhatod csak figyelj oda hogy rendszeresen egyél, és főleg változatosan. Ez az ami nekem sosem ment.
2011. jún. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mark86


étrendből nem kell szigorú,elég ha megvan napi 6 kajából a 2 gramm fehérje és 3-4 gramm ch/tskg,aránylag tiszta kajából. Edzeni keményen kell..

2011. jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tökéletes az étrended és az edzésed is, akkor sem leszel izomagy 10 éven belül, úgyhogy megnyugodhatsz.
2011. jún. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy egyesek ilyenen izgulnak :)
2011. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ezen én is csodálkozom, mert nekem még sosem jutott eszembe, hogy esetleg izomagy leszek, ha túl keményen csinálom! XD :DD
2011. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem azon izgulok. :D Csak nem hiszem hogy be birnék tartani ilyen 100g csirkemell+125g rizs, meg ilyen szigorú étrendet, és gondoltam megkérdezem hogy a nélkül lehet-e valami :D
2011. jún. 25. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:

mark86


Az izom fehérjéből épül,és ehhez kell megf. mennyiségű ch is! Kb-ra zabáld meg és csá!

2011. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!