Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testedzés kevés pénzből...

Testedzés kevés pénzből megoldható?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy fehérjepor meg helyes étkezés meg ez meg az, de én maximum a konditerem bérletének az árát költeném rá.

Nem akarok testépítő lenni, csak egy kicsit izmosabb felsőtestet, legfőképp izmos, frankó "széles" vállakat szeretnék. :)

Az étkezéssel kapcsolatban is szívesen fogadnék tanácsokat. :)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 20. 20:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Kaja nélkül sz@rt se ér! Az az alap! Attól hogy nem akarsz testép.lenni még ugyanúgy figyelni kell mindenre,enélkül kicsit se megy az izmosodás!
2011. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Drága táplálékkiegészítőket meg ilyen szirszarokat én biztos meg nem veszek...

Max a kajálásban újítok. Azért írtam, hogy ilyen jellegű tanácsokat megköszönnék.

2011. febr. 20. 21:00
 3/35 anonim ***** válasza:
bodybuilder.hu-ról mindent megtudsz! Kurv@ hosszú lenne ide mindent leírni!
2011. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Kaját leírtuk már 12323424524523x
2011. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
2011. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy külön nagymértékű kiadás mellett való kondizáskor látszódik-e az eredmény valamennyire.


De igazatok van, kössetek belém. Bár tőletek mást nem várok.

El vagytok szállva, pedig ti is voltatok kezdők, és volt, amikor még ti sem tudtátok azokat a dolgokat, amiket esetleg most igen...

2011. febr. 20. 21:12
 7/35 anonim ***** válasza:

Na jól van! Igen látszódik,nyárra láthatóan izmosodni fogsz

és olcsón megúszod(ez nem igaz,de legalább megnyugodsz egy kicsit)! Amúgy kezdő vagyok csak rengeteget olvastam a dolgokról.

2011. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Akkor olvasgass csak tovább. :) Mondjuk... Etikett? Vagy valami hasonló? Nem forgatsz valami olyan könyvet, amivel esetleg az agyadra is gyúrhatnál? :)
2011. febr. 20. 21:21
 9/35 anonim válasza:
ha csak egy kicsit akarsz izmosabb lenni, akkor nem tökéletesen elég a jó öreg otthoni edzés? tudod, pár fekvőtámasz, felülés, ilyenek. meg mondjuk ügyelsz az étkezésre. pénzt meg költs másra, ne ilyen baromságokra.
2011. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam, de azt írják a profi(nak magukat vélők)k, hogy semmire nem jók az otthoni gyakorlatok, látható eredménye annak nem lesz. :/

Pedig az egyszerű lenne :D És köszönöm a válaszod :)

2011. febr. 20. 21:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!