Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testedzés kevés pénzből...

Testedzés kevés pénzből megoldható?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy fehérjepor meg helyes étkezés meg ez meg az, de én maximum a konditerem bérletének az árát költeném rá.

Nem akarok testépítő lenni, csak egy kicsit izmosabb felsőtestet, legfőképp izmos, frankó "széles" vállakat szeretnék. :)

Az étkezéssel kapcsolatban is szívesen fogadnék tanácsokat. :)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 20. 20:47
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Baromságok? Tudnám akkor miért jössz ilyen kérdéshez, ha szerinted a testépítés baromság? Egyébként meg nyárig elég sok fekvőt csinálhat, túl sok látszatja nem lesz.
2011. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

1.Én nem gyúrok,azt hagyjuk meg a romáknak!

2.Bele kéne gondolni hogyha nem akarsz autóversenyző lenni,attól még nem megy a ladád hogy belehugyozol a tankba.(hogy megértsd szükséged van megfelelő mennyiségű és minőségi tápanyagra)

3.Sajnos a kaja nem olcsó,ezt el kell fogadni!Ha a napi fehérjeszükségleted felét tápkiegből viszed be olcsóbban jössz ki!

4.Kérj Édesanyádtól egy pofont az etikett könyveddel amit biztos sűrűn forgatsz amiért szemtelen vagy

2011. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Az baromság hogy jól kajálsz meg edzel? Tajgetosz pozitív!
2011. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

21.28: nem a testépítést tartom baromságnak. egy kis szövegértési gyakorlat nem ártana még neked...


mark86:

1. Nem igazán izgat, hogy te azt hogy hívod. Rohadtul nem a kérdésre válaszoltál, akkor úgy válaszolok én is, ahogy akarok.

2. Akkor írdd ezt, ne kezdj el egyből kötözködni.

3. Lsd.: előző pont.

4. Lehet, hogy több könyv volt már a kezemben, mint amennyiről te már egyáltalán hallottál. :) Az a pofon meg inkább neked járna, amiért így el vagy szállva magadtól.

2011. febr. 20. 21:35
 15/35 anonim ***** válasza:
Én is itthon edzek,csak kicsit sokba fájt mire annyi cuccot összeszedtem hogy érjen is valamit!
2011. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Ti ezt mégis hol olvassátok, hogy baromságnak vélem a testépítést???

Akkor minek szeretném elkezdeni? Gondolkozzatok már!

2011. febr. 20. 21:37
 17/35 anonim ***** válasza:
21:23-as írja,nem neked írtam. Nem vagyok elszállva pedig lenne mire! :-) Ez vicc akart lenni. Na komolyra fordítva: a bodybuilder.hu-n minden fennt van,érdemes átolvasni(ha már úgy is szeretsz) és ennyi! Sok sikert!
2011. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
21:28-as vagyok. Ha kicsit több IQ-d lenne, rájönnél, hogy egy válaszadónak írtam ezt, erre reagálva: "pénzt meg költs másra, ne ilyen baromságokra." Másrészt küldtem már egy étrendet, amit kispénzűeknek találtak ki, mást ne várj tőlünk.
2011. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Te beszélsz az etikettről és az olvasásról?

Az interneten mindent meg lehet találni, a keresőt lehet használni, és igen, voltunk kezdők, de olvastunk.


Olyan válaszokat adtunk, amik szerintem hasznosak, de te leszólsz minket, mert nem írtunk látatlanban egy edzéstervet és kaját, és nem írtuk, hogy vakarászd otthon a heréd, egyél ahogy eddig, és simáán Tóth Dani leszel...

2011. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

A probléma alapja az hogy azt nem fogják fel ezek az emberek hogy olyan nincs hogy kicsit akarok izmosodni.Ezt mondogasd az izmaidnak.

Kb mintha azt mondanád hogy "meg akarok 1 kicsit tanulni golfozni/és itt megjegyzem hogy ez az általam legjobban gyűlölt "sport"/ de nincs pénzem drága ütőkre,csak a pályára ezért majd török faágakat"



Fel kell fogni hogy ez drága sport.És azt is fel kell fogni hogy olyan sincs hogy "majd felgyúrom a karomat 40re és abbahagyom"

Vagy csinálod és fejlődsz vagy abbahagyod és visszafejlődsz.Ez van.

Az otthoni fekvőtámasz húzódzkodás alapú f*szság nem edzés hanem 1 vicc

2011. febr. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!