Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok küzdősp...

Miért van az, hogy sok küzdősportokhoz semmit sem értő embere Bruce Leet legyőzhetetlennek tartják?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha előkerül Bruce Lee, akkor a küzdősportokhoz semmit sem értő emberek egyből elkezdik, hogy "Bruce Lee legyőzhetetlen volt!" Meg akarják magyarázni, hogy végigverte volna az egész box, K1, MMA, thai box, stb. mezőnyt, pehelysúlytól a nehézsúlyig, miközben életükben nem űztek semmilyen küzdősportot, boxmeccset is évente ha egyszer látnak, az is az rtl klubbon van, és az Erdei Zsolt meccse. Annyira imádok ilyen emberekkel vitatkozni! Játszák az eszüket, közben ha megkérem, hogy pl. sorolja fel az összes boxolót, akit ismer, akkor a Klitschkókon(az a legjobb, hogy ilyenkor azt mondják, hogy Klicskó, miközben kettő is van), Muhammad Alin, Mike Tysonon, És Erdei Zsolton kívül egyet sem tudnak felsorolni(egy-egy ember megemlíti Papp Lászlót, esetleg Balzsay Károlyt is)! Ja, és még én vagyok a hülye, hogy meg akarom győzni őket az ellenkezőjéről!

Miért van ez?


2011. jan. 1. 22:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
33%

Xázszoszép Te miről beszélsz?!

Először is írjál értelmesen, mert borzalmas a helyesírásod. Másodszor, nem kell mindent elhinni a Bruce Lee filmekből. Én elismerem, hogy tudott valamit, de nem ő volt a legjobb. Egyébként te űzöl valami küzdősportot? Szerintem te csak egy megszállott fanatikus Lee rajongó vagy! Barátom gondolkozz! Azt ne mond, hogy egy profi bunyós nem veri szét a Lee-t.

2011. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
19%

A válasz megírásának időpontja: ma 23:29


[link]


[link]


Hát te még nem láttál, Brucee Leet és vagy izmot sem, gyerek nézzél legalább egy filmet is meg tőle, minek írsz ha lövésed sincsen a témához :-D.


Ha most Brucee Lee lennék, odamennék hozzád és beaprítanálak az esti virslimbe :lol.


A válasz megírásának időpontja: ma 23:30


Megértetted ki az nam ? Mit nyavajogsz.


A válasz megírásának időpontja: ma 23:31


Te miről beszélsz?!

Először is írjál értelmesen, mert borzalmasak a következtetéseitek. Másodszor, nem kell mindent elhinni a boxmeccsekból, meg Rambó filmekből. Én elismerem, hogy tudnak valamit a sportolók meg boxolók, de nem ők a legjobbak, ez csak box. Egyébként te űzöl valami küzdősportot? Szerintem te csak egy megszállott fanatikus Lee fikázó vagy! Barátom gondolkozz! Azt ne mond, hogy Lee nem ver szét mindenkit.


Öcsém, hát Lee volt a legnagyobb profi karates. Vabene?!:D.


Miket tudtok kiírni kérdésnek, miért kell marhaságokkal teleoffolni a fórumot.

2011. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
45%

Xázszorszép lődd le magad. XD

Te komolyan hiszel a filmekben? Szerintem nézz le egy edzésre! Nem vagyok Lee fikázó, mert én is elismerem, hogy tudott, de nem ő volt a legnagyobb.

2011. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, de most legyél őszinte legalább magadhoz !


Valszeg sportolsz valamit. Minden héten valahányszór lemész a dojoba és edzesz szerinted keményen, látod az edződet aki fekete ruhás nagymester, amint vagányan összehúzott szemöldökkel veri a levegőt és nézi kihívóan magát a tükőre. Valszeg láttál néhány rambó szintű saolin bemutatót, meg egy rakás boxfilmet, meccset, miegymást:D. Nagyon tetszik neked ez a küzdősport és mivel állandóan ezt látod kissé elfogultá is tesz :S. Már már Isteneknek tűnnek neked a földharcos nagymesterek meg boxoló koxolók és azt hiszed Ők az ászok. Pedig nem nagy számok, nézz csak utána volt egy Dustin Springfield nevű pankrátor aki Goldust néven futott és mindenki állandóan laposra verte, mejd elment a földharcba és világbajnokságot nyert, pedig mindenki tudja, hogy a pankráció megjátszott kiégett kocsmabunyós szintű sportág.


Lényeg az, hogy most be vagy állva, hogy milyen ász a sportág amit űzől, meg mekkora király ez vagy az a sportoló meg a filmekben is jó volt, és erre mindenki aki elfogulatlan Brucee Leere esküszik. Kiverte a biztosítékot öreg és most itt akarsz megerősítést. Hát nem kapsz gyerek, csak az igazságot ! Menj vissza a dojoba és tudd Brucee Lee a legeslegjobb !


23:57_esnek üzenem hogy lőjje le Ő magát.

2011. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
60%

Egyébként Bruce lee 3 évig ökölvívó is volt a 3 év wt után.

Bajnok is lett Hong Kong-ban,de a súlycsoport különbséget nem tudta volna áthidalni ringben.

Ja,ha akar valaki jót röhögni 100xszép további hülyeségein és analfabéta hozzá nem értésén,akkor katt ide:).100xszép vs h4xor.

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__14..

2011. jan. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
2011. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 Saten ‫҉ ***** válasza:
0%
Chuck Norris a király!!!4444!!NÉGYNÉGY!!!!
2011. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
72%

Bruce Lee korának kiemelkedő harcművésze volt, gyors, pontos, kreatív és robbanékony sokoldalú harcos.

DE az ökölvívás szabályrendszerben valószínűleg egy NEHÉZSÚLYÚ profi bokszolót, mint amilyen a Tyson, Lewis, Ali volt, valószínűleg ott Lee kikapott volna, lehet hogy nem tudták volna kiütni (bár akkoriban Lewis ütőereje jóformán akkora volt, mint egy ló rúgása), de Lee akkor is kikapott volna! Azért Lee is emberből van, ha bekap egy precíz pontos erős ütést jóhelyre akkor fekszik ő is! Szabályok nélküli küzdelemben ott valószínűleg LEHET, hogy lerúgná Lee Tyson-t. Lee nem értett a földharchoz semmit, egy Fedor vagy egy Gracie, HA eltudja kapni és letudja szorítani a földre, akkor széttépi Lee-t. Az UFC nyers brutalitása szerintem kifogna Lee-n.

2011. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:

"Lee messze a leggyórsabb és legerősebb ütőtechnikájú aki valaha létezett. Soha nem láttam sehol hozzá fogható mágikus karatést." Először is. Leenek akkora volt az ütőereje, mint Muhammad Alinak. Csakhogy Ali egy közepes ütőerejű boxoló volt, Tyson pedig a valaha volt egyik legnagyobb ütőerejű.

Másodszor: Bruce Lee nem karatés, hanem kungfus volt.

"Nem tudom, hogy te mit értesz a harcművészethez, de lehet már szétverték a fejedet." Hát, öcsém, én 6 éves korom óta küzdősportolok. A nővérem, apám küzdősportolt, bátyám kempozik, anyám, és nagynyám vívó volt. Én pedig csomó ideig karatéztam, és boxoltam, mellesleg járok ki focimeccsekre is verekedni, úgyhogy konyítok is valamit a témához, szerintem...

"Már már Isteneknek tűnnek neked a földharcos nagymesterek" Már elnézést, de én nem említettem semmilyen földharcot, de teljesen mindegy... Mellesleg nem szeretem a földharcon alapuló stílusokat, és az MMA-t sem(bár azt beismerem, hogy az MMA-sok a legkemenyebbek).


"Lényeg az, hogy most be vagy állva, hogy milyen ász a sportág amit űzől, meg mekkora király ez vagy az a sportoló meg a filmekben is jó volt, és erre mindenki aki elfogulatlan Brucee Leere esküszik. Kiverte a biztosítékot öreg és most itt akarsz megerősítést. Hát nem kapsz gyerek, csak az igazságot ! Menj vissza a dojoba és tudd Brucee Lee a legeslegjobb ! "


Nem is tudom, ki az elfogult... Nem tudom, ki veri a f*át Bruce Leere...

Ja, és én megkérdezném Tőled, barátom, hogy Te milyen sportot űzöl? Mert a stílusod alapján egy kis billentyűwarrior lehetsz, akinek nincsenek barátai, egész nap a gép előtt ül, és úgy éli ki magát, hogy feljön ide, és hülyeségeket ír. Vegyél vissza a stílusodból, haver!

Mellesleg a helyesírásod, és a fogalmazásod eléggé.... öööö helytelen!:-)XD

pl:

"leggyórsabb"(leggyorsabb), "jat kun dot"(mellesleg ez jet kune do, de mindegy), "Ráadásúl"(ráadásul helyesen).

HÁT, RÖVIDEN ENNYIT ERRŐL!!

2011. jan. 2. 11:43
 20/65 A kérdező kommentje:
És mégvalami! Én nem fikáztam egyetlen szóval sem Bruce Leet! Sőt, tisztelem, mert nemcsak egy nagy harcművész volt, hanem kiváló ember is, és mellesleg filozófiával is foglalkozott. Azt is elismerem, hogy egy rendkívüli adottságokkal megáldott emmber volt. Aszerintem a TESTSÚLYÁHOZ KÉPEST neki volt a legnagyobb ütőereje, ráadásul iszonyúan gyors, pontos, és technikás volt. Szerintem sok boxolót, K1-est, és MMA-st elvert volna, a SAJÁT súlycsoportjában lehetséges, hogy legyőzhetetlen lett volna, de neki is megvoltak a korlátai, Ő is ember volt.
2011. jan. 2. 11:51
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!