Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fejlődhetek ilyen edzésmódszer...

Fejlődhetek ilyen edzésmódszerrel?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, ezért kéne pár infó. Nem akarok hülyeséget csinálni ráadásul úgy,hogy semmit sem fejlődök.

Heti 3 alkalommal járok konditerembe. Mindig ugyanazokat az izomcsoportokat edzem (mell, has, bicepsz). Ezekre szeretnék a leginkább fejlődni. Minden gyakorlatból egy adott súllyal annyit csinálok amennyit bírok. Egy pihenő után ezt megismétlem még 3x majd jöhet a következő izomcsoport ugyan így.

A kérdés az lenne hogy ezzel a módszerrel elérhetek e valamilyen fejlődést?

Ha nem, abban az esetben megköszönném ha leírnátok ti hogyan kezdtétek.


Előre is köszi a válaszokat.


2010. dec. 19. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
cigány edzésterv...hátad lábad tricepszed vállad nincs?Ha ezekre nem akarsz edzeni inkább sakkozz.
2010. dec. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor inkább úgy teszem fel a kérdést, hogy ezekre az izmokra elérhetek e így valamilyen fejlődést.

Ezekre szeretnék fejlődni. A többi jelen pillanatban háttérbe szorul.

2010. dec. 19. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:
nem
2010. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen
2010. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
túledzéssel érdekes lesz
2010. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Istenem , de tudom utálni az ilyen köc.sög hobbigyúrósokat . Inkább hallgass h4x0r papára , ő tudja a tutit , ne akarj díszbu.zi lenni , akki csak a kezére edz , és azt hiszi megy vele bármire is .
2010. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


szánj rá pár délutánt és olvasgass körbe. azután már össze tudsz tenni magadnak egy edzéstervet.

én azért annyit hozzáfűznék, hogy ha hetente háromszor akarsz edzeni akkor ne csináld ugyanazt háromszor mert nem lesz értelme.

2010. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Clem ***** válasza:

Itt a megoldás!

1.nap: 1 óra intenzív mell

2.nap:1 óra intenzív bicepsz

3.nap:1 óra intenzív has!!!

Így nőni fogsz mint a gomba!:)

Többieknek:

Szerintem ne erőlködjünk a helyes útra való térítéssel...!:)

2010. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!