Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit fejlődhetek a nyáron?

Mennyit fejlődhetek a nyáron?

Figyelt kérdés
El akarok kezdeni kondizni, nem vagyok jó erőben, de a súlyom a magasságomhoz képest jó. Jó és kitartó edzéssel egy kezdő mennyit fejlődhet a nyáron ? Nem arra gondolok, hogy sokat vagy keveset, hanem tényleg konkrétan
2010. máj. 19. 06:49
 1/4 anonim válasza:
Konkrétan 15,875 kg izmot fogsz kiépíteni magadon! Ilyen válaszra vársz? Nem lehet tudni pontosan mennyit, de ha elkezded 2-3 hét és te is látod magadon mennyit fejlődtél. Egyébként 3 hónap alatt ha keményen kondizol bőven lesz látszata a munkádnak.
2010. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudjuk se a korod, se amgasságod, se a súlyod, de még aaz edzéstervedről sem írsz egy árva szót sem (milyen gyakorlatok, szednél-e kiegészítőt), de Te konkrétan szeretnéd tudni. Aha, jól van.

Akkor azt mondom, a bicepszed kerülete 3,78 cm-rel lesz több, míg a mellkasod kerülete 8,54 cm-rel. Ja, és úgy 3,56 kg izmot szedsz magadra. Legfeljebb. Így jó?

2010. máj. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Sejtem a választ, de konkrétan a leirésből még az se derül ki, hogy fiú vagy lány.....


Nem könnyű ezek után konkrétumot mondani :D

2010. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

szerintem fehérjepor nélkül ne számíts komolyabb eredményre.

azt mindenképp vegyél.

Én ebbe a hibába estem, és fél évig kondiztam e nélkül, haver aki szintén velem egyidőben kezdte, de ő fehérjeporozott is, azért jóval durvábban néz ki mint én.....

Ebben az az irónia, hogy mikor kezdtük, én voltam edzettebb, és ő csak vézna....most a helyzet fordult, pedig szinte mindig együtt jártunk edzeni, és nagyjából ugyanazokat csináltuk.


Nem azt mondom hogy nem látszik, de én többre számítottam.

(haver példájából)


Szóval ha van egy kis pénzed mindenképp fehérjepor. és Kemény edzés.

Első 1 hónap mehet úgy mindenre, másik 2 hónapban pedig szétbonthatod, hogy melyik edzésnap, melyik izomcsoportot dolgoztatod meg.....

2010. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!