Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kell szálkásítani?

Hogy kell szálkásítani?

Figyelt kérdés
Már egy yoh ideje rendszeresen edzek... látszik a változás is! Csak most már itt az ideje kiemelni,szálkásítsni az izmokat hogyan csináljam?Torna??
2010. nov. 8. 18:52
1 2 3
 21/27 csokola'de' válasza:
én azért kérdztem ezeket a dolgokat mert nem tudtam! más irt ijen hóülyeségeket és onnan olvastam értem mit akrasz mondani de ne hülyézz má ba*ki
2010. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Azt megértem ha valaki már utána olvasott az egész sportnak meg a témának és utána kérdez egy olyan dolgot amit sehol sem lehet olvasni. De könyörgöm arra lusták vagytok h google-be rákeressetek és elolvassátok az alapismereteket. Amúgy is abba minden benne van amit tudni kell. Azért hülyézem le az ilyen embereket mert arra is lusták hogy utána olvassanak.

Olvassátok el ezt:

[link]


Mielőtt elkezdené valaki hogy ez gyúróóóós cucc, elmondom hogy tömegnövelésről,szálkásításról,egészséges életmódról van benne szó. Ha valamit nem értetek benne akkor kérdezzetek.

2010. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
2. oldal 4-dik válaszolója mi jogon hülyézel te engem le amikor én egy rossz szót sem szóltam neked te fszkalap!! Egyébként 60 kg vagyok és szerintem egy nagy tévedés, hogy csak a dagadtak használják a kis súllyal és sokat módszert. Én nem azt mondtam, hogy mellette ne eddzen nagy súllyal. Ezt csak te állítottad nem kéne egyből nyalni a másik seggét és másokat közben letolni!!!
2010. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Természetesen nem csak a dagadt lusta emberek használják ezt a módszert "szálkásításhoz". A nem túl dagadtak is használják! A kis súllyal sok ismétlést erő-állóképességi edzésre használják, tömegnövelésre, szálkásításra nem alkalmas.
2010. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Ejjjjhaaa!!

Írtatok nem keveset!:DAmúgy én is onnan szedtem az edzéstervemet a bodybuilder.hu-ról nagyon flash egy oldal! Ajánlani tudom mindenkinek!!!

Na amúgy ez lehet hülyeség lesz!! De írjátok h ne nagyon egyek zsíros kajákat! Szóval h menjen le zsír!

De én nem akarok lefogyni,pont yoh húsba vagyok!!! én csak az izmaimat szeretném kiemelni! de csak így lehet? :/ ha fogyózok?

2010. nov. 11. 23:01
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem fogyózni kell, hanem diétázni! Ha definiáltabb szeretnél lenni akkor a zsírt kell leadnod.
2010. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 clint ***** válasza:

az izmaidat úgy tudod kiemelni, ha a zsírt és vizet eltünteted róla, amit ugyebár csak diétával érsz el...

Remélem érthető, mert látom, nem igazán gondolkozol azon amiket írunk.

2010. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!