Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kell szálkásítani?

Hogy kell szálkásítani?

Figyelt kérdés
Már egy yoh ideje rendszeresen edzek... látszik a változás is! Csak most már itt az ideje kiemelni,szálkásítsni az izmokat hogyan csináljam?Torna??
2010. nov. 8. 18:52
1 2 3
 11/27 clint ***** válasza:
ha zsírt szeretnél magadról levakarni azt inkább fogyókúrának vagy diétának hívjuk, a szálkásítás az amikor valaki fedett de nagyon izmos, és lényegében csak az izomrostokat szeretné kiemelni, meg eresíteni.
2010. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 csokola'de' válasza:
6%
aha értem, de a szálkásítás az olyan is lehet hogy a zsir helyére izom fejlődik
2010. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 clint ***** válasza:
53%

persze, csak akkor rengeteg fehérkenyeret és csokoládét kell enni...

Ilyenkor a zsír átalakul izommá.

2010. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

B*zmeg ezt a sok hülyét. Clint ezt te hogy bírod?:D Becsüllek azért hogy nem pattan el az agyad ennyi hülyeség után.;)


Tisztelt idióta nem-normális elmebeteg fogyatékos kérdező + válaszolók! (kivéve clint)

Nincs különbség a tömegnövelő edzés és a szálkásító edzés között. Tehát ugyanúgy kell edzeni. Ahhoz hogy a zsír lemenjen ahhoz diéta és kardio edzés kell. Tápszereket a disznók meg a marhák esznek. Táplálékkiegészítőt szedhettek.


Ezt a kis súly sok ismétlés hülyeséget a dagadt emberek találják ki csak h ne kelljen szenvedniük, minnél könnyebb legyen az edzés.


Olvassa ezt végig legalább 3szor minden elmebeteg: [link]

2010. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 clint ***** válasza:
100%

És azt azért elfelejtetted hozzátenni:

Ha a zsír helyére izom fejlődne (egy párhuzamosnak sem mondható világban), drága csokoládé haverunk akkor mégis hogy néznél ki hatalmas kidülleszkedő kockahassal, és hatalmas izmos seggel, máshol meg semmi???? Csak mert az zsír nagy része itt rakódik le seggen és hason...

2010. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 clint ***** válasza:
a kis súllyal sokat módszer már több tízéves elavult módszer, meg lehet próbálni azért mert sokaknak bejött annak idején, de manapság fejlődött a testépítés és rájöttek, hogy csak az étkezésen múlik.
2010. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
56%

Ha diétázol akkor fogysz. Nem kell belenyúlni az edzésbe.


Más téma:

Clint tudnál nekem valami tornarendet összeírni amivel ki tudom cserélni a zsírjaimat izomzatra? Ja és nem szeretnémk se fehérjét se szénhidrátot meg semmi ilyesmi tápszert bevinni. Mert hallottam egyik haveromtól hogy fehérje-szert szedett és utána egyből leeresztett. Vagyis visszacserélődött az izomzata zsírra. Ilyen étrendre gondoltam: reggeli: 1 sportszelet + 1 bögre kakaó, délelőtt: 1 szalámis szendvics, ebéd: 2 fasírt + krumplifőzelék, délután: 1 alma. Este nem eszek mert ugye 6 után ha eszek akkor a kaja megakadályozza hogy a izom a zsír helyébe lépjen. Mi a véleményed?


:D:D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ, az utolsó majdnem olyan hülye mint én! :D

Én is azért kezdtem budibildingezni mert gizda voltam és szerettem volna 4 hét alatt nagy és szálkás izomzatot. Aztán nem sikerült mert ezek a porok csak átbaszásnak vannak, nem fejlődsz tőlük semmit. Volt olyan hogy csak otthon feküdtem egész nap a konyhába (az izom a pihenés alatt fejlődik, és Jay Cutler szerint az izmok a konyhába készülnek), megvolt a napi 8 kajálásom is, ebből 7 skytech 100%protein, és ittam mellé 2 hot bloodot is, edzeni nem mentem, nehogy túledzés legyen. De még ezzel a kemény, rendszeres kajálással sem fejlődtem semit. Nekem elhihetitek, hogy semmit sem érnek ezek! Az egyetlen hatásos módszer a koplalás és az Abtronic!


---egyébként a diéta mellé nem kardio, hanem aerob edzés kell (csak hogy valami értelmeset is írjak)---

2010. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
naneeeee. azt hittem hogy te viszon komolyan mondod. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez már fáj.:DDDDDDD de amúgy télleg ien hülyeségeket szoktak mondani. a legkomoylabb mikor belinkelnek egy képet egy olyan emberről aki elég nagy és kb 0 testzsírszázalékos és akkor megkérdezik h 3 hónap alatt elérheti e ezt a formát.:D:D
2010. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 clint ***** válasza:
inkább mondjuk úgy, hogy ha megvan egy átlagnál nagyobb izomzatod amit szálkásítasz akkor aerob, ha csak szimplán diéta vagy fogyókúra akkor kardió.
2010. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!