Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futóversenyre a belvárosba...

A futóversenyre a belvárosba ezrével miért kocsival jönnek ha már sportemberek?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert itt lakom és a 11-i futóverseny miatt abszolút nem tudtam leparkolni mikor hazajöttem a munkából fáradtan ,éhesen tele csomagokkal 20 percig

bolyongtam mire nagy nehezen találtam parkolót ami nem volt szabályos bár az összes szabálytalan helyen is parkoltak a futók és másnap reggel munkába indulás előtt láttam a feljelentést a kocsimon.Csak meg akarom köszönni a sok lusta ,intoleráns "sportembernek" !!!!

Máskor gyalog gyertek v metróval kérleeeeeeeeek!!!!!


2010. szept. 15. 20:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves 1.39

Igazad van.

A költözés terve folyamatban van.Nagyon.

De mivel nincsenek millióim h egyből lepattanjak innen ezért hosszadalmas folyamat ez és igazából évek óta probléma itt a közlekedés és parkolás.

Persze Te vidéken élsz ott más a mentalitás.

De hiába költöznék vidékre a munkáim legnagyobb részt Pesten vannak de most tervbe van külföld .Pont ezért meg sok másért is.

Csak egyszerűen betelt a pohár szombat este.

Még annyira se tudtam megállni a ház előtt h beszaladjak a cuccokkal h utána leálljak messzebb itt bolyongtam már a sírógörcs kerülgetett,szóval nem kell nekem esni csak kicsit kiöntöttem a szívem.Na mindegy.....

2010. szept. 16. 12:54
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves 1.43

6 éve van kocsim a munkám miatt de ilyen még sose volt h egy azaz 1 darab qrva hely ne lett volna leparkolni és nem azért lakom itt mert a sok milliómból itt vettem lakást hanem mert a gyerekem apja annó elb.szta a lakásom árát és ez most egy önkormányzati egyszobás kis kéró.

Már rég leléptem volna ha tehettem volna de most megtehetem úgyh meg is fogom tenni.

És igen is jogom haza menni a kocsimmal egy fárasztó munkanap után !!!!!

2010. szept. 16. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!