Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futóversenyre a belvárosba...

A futóversenyre a belvárosba ezrével miért kocsival jönnek ha már sportemberek?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert itt lakom és a 11-i futóverseny miatt abszolút nem tudtam leparkolni mikor hazajöttem a munkából fáradtan ,éhesen tele csomagokkal 20 percig

bolyongtam mire nagy nehezen találtam parkolót ami nem volt szabályos bár az összes szabálytalan helyen is parkoltak a futók és másnap reggel munkába indulás előtt láttam a feljelentést a kocsimon.Csak meg akarom köszönni a sok lusta ,intoleráns "sportembernek" !!!!

Máskor gyalog gyertek v metróval kérleeeeeeeeek!!!!!


2010. szept. 15. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

itt lakom a BEAC-cal szemben. számomra is kicsit röhejes, amikor jön a nagy sportmen kocsival, elegánsan elfoglalja az itt lakók helyét, edzés után meg rágyújt egy cigire...

képmutató népség...

2010. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Arra esetleg nem gondoltál, hogy a többségük nem Budapestről jött, akár nagyon messziről ahonnan egy nap alatt nem jutnak el vonattal+metróval, másrészt pedig mivel sokan voltak, ezért elég ha csak egy részük jött kocsival?


Egyébként te miért nem tömegközlekedéssel mentél munkába? És ha nem, akkor milyen alapon ítélsz meg másokat ezért?

2010. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ma 21:04:

Hány dohányzó futót láttál? Mert míg az átlag ember 40%-a dohányzik, addig futóból nagyon keresni kell a bagóst. Főleg, mert akadályozza a hobbijában, hiszen rossz tüdővel nem lehet jól futni.

2010. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja és még valamit. Mi köze van a sportember létnek ahhoz, hogy valaki autóval vagy metróval érkezik? Ha mondjuk gyalog vagy kerékpárral időben megközelíthető valami, és mégis autót választ, akkor értem a logikát, de itt nem erről van szó.
2010. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

21.05

vidéken voltam ,csomagokkal!!!

Egyébként heti max 3szor ülök kocsiba!! a bringámat ellopták ugyh az is kilőve és általában gyalog járok

Nem ítélkezem csak furcsálom és nem arról van szó h kocsival jön csak miért a startvonalig miért nem rakja le a metrónál???a Kökin v Örsön,érted???

Most én fizethetek 30.000.-minimum, azért már had legyek kiakadva kicsit nem?!!!!!

2010. szept. 15. 21:23
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Semmi értelme nincsen a város szélén lerakni az autót, ha már autóval jött, mert azon kívül, hogy plusz idő, plusz költség is. Ez nem ugyanaz, mint mikor valaki eldönti, hogy napi szinten bkv-zik, vagy nem, aki évente egyszer megy Budapestre, annak nincsen bérlete, nemrég voltam vonattal Óbudán egy tájfutó versenyen, és majdnem több volt a bkv jegyek ára, mint a Déliig elvonatozni 120 km-ről. Ezen kívül a cuccait hová a francba fogja tenni, ameddig fut(fogalmam nincs, hogy megoldott-e amúgy)?


Te viszont pontosan tudtad, hogy ott és akkor futás lesz, de mégsem gondoltál bele milyen következményekkel járhat, és most egy egész csoportot lefikázol(nem, nem ítélkezel, olvasd már el mit írtál!). Könnyebb mint előre gondolkodni, és alkalmazkodni.

2010. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Még ha tudom is h futóverseny lesz akkor mit csináljak foglaljam le a közterületet h ha este hazaérek akkor tudjak hol parkolni???

Itt annyi rendezvény van de ilyen még nem volt h nem lett volna egy talpalatnyi hely sem leparkolni.

Még a végén én vagyok a hibás h itt lakom v hogy haza akartam menni egy fárasztó nap után?!!!

Na ez itt a baj.

Egyébként felhívtam a szervezőket és még ők is azt mondták h törődjek bele ez magyar mentalitás.

Ezt mondta : "Ezek a rajtvonalig is kocsival jönnének ha tehetnék"

No komment!!!!!!!

2010. szept. 15. 22:53
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez egy polgármester-jelölt terve;

"főpolgármester-jelöltjeként vegyes érzelmekkel fogadtam a hírt, miszerint triatlon világbajnokság és a nyárbúcsúztató futás bonyolítása miatt ismét több belvárosi útvonalat lezárnak a Budapestiek elől, ráadásul napokra. Mindig a sport és ezen belül a tömegsport terjedésének elhivatott támogatója volt, és a jövőben is az marad. Ugyanakkor a fővárosunk működése, illetve a városlakók zavartalan közlekedésének biztosítása okán a belváros közterületeinek hétről hétre történő lezárását, az autós, illetve közösségi közlekedési útvonalak terelését a parkolási problémákat nem tartom elfogadhatónak.


A most folyó triatlon versenyt megelőző hétvégén félmaraton zajlott, alig két hét múlva pedig maratoni futóverseny lesz. Véleményem szerint a budapestiek éppen elég toleranciával viseltetnek a talán soha el nem készülő 4-es metró, valamint a jelentős csúszással épülő Margit híd kapcsán tapasztalt "tank csapdák" iránt. A jelentős útlezárásokkal járó sportrendezvényeket ezért a jövőben inkább a város külső, parkokkal és erdőkkel borított kerületeiben tartom célszerűnek megrendezni.

Hiszen a jelenlegi szemlélettel akár tenisz világbajnokságot is szervezhetnénk a dunai hidakon, a pillérek között."

No komment!!!

2010. szept. 15. 23:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki ez a polgármester jelölt, nem is fogok rákeresni, de ez az amit demagógiának nevezek. Érdekes az is, hogy egyenlőség jelet tesz a tömegsport és a tenisz közé.


Téged meg megbüntettek 30 ezerre, ezért fröcsögsz most. Nem túl sok egy kicsit a felkiáltójel? Egyébként más európai nagyvárosokban is gyakoriak az ilyen rendezvények, csak ott a helyi politikusok inkább a város hírének öregbítését látják az ilyesmiben.


Én ha a te helyedben lettem volna, nem érkezek több környi cuccal, és így távolabb leteszem a kocsit és onnan gyaloglok haza, és nem állok be tilosba. Bár igazából azt sem értem igazán, hogy tudtommal nem este volt a verseny, te meg másnap reggelig tilosban hagytad az autódat, pedig estére már hűlt helye volt a rendezvényeken résztvevőknek.


Egyébként azt sem értem, hogy egy élhetetlen nagyvárosban laksz, és folyton idegeskedsz minden sz aron, miért nem költözöl akkor vidékre? Vicces a pesti mentalitás, űzzetek csak minden tömegsport rendezvényt, hogy még véletlenül sem lássátok, hogy lehetne máshogy is élni!

2010. szept. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és mellesleg amíg a parkolás közterületen történik, addig nincsen biztosított parkolóhelyed, akármikor lehet, hogy nem találsz a közelben parkolóhelyet. Ennek tudatában kellett volna lenned akkor is mikor az autódat megvetted vagy mikor oda költöztél, meg akkor is amikor elmentél és tudtad, hogy milyen rendezvény lesz a közelben. Úgy beszélsz, mint ha valami féle állampolgári jogodtól fosztottak volna meg, pedig csak gyalogolnod kellett volna kicsit messzebbről.
2010. szept. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!