Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A változatosság fontos a...

A változatosság fontos a testépítésben?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy havonta váltogatom a gyakorlatokat vagy másik nap edzem a az izomcsoportokat mint ahogy eddig. Sokat számít az hogy egy héten 1x kicsit lazábban veszem az étrendet nassolok keveset meg azt eszek amit szeretek? Ezek fontosak? Vagy van még vmi hasonló tippetek?
2010. aug. 19. 19:04
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
fekvenyomás is van meg még jó néhány gyakorlat.
2010. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 clint ***** válasza:
én is várom a válaszomat, de amire nem tud válaszolni nem fog ugyse.
2010. aug. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Jah, eddig teljes tudatlanságban éltünk :( Nem tudtuk hogy az 50 kilós boxoló agyonveri a 100 kilósat, a 60 kilós emosok 150 kilóval szériáznak fekve mivel ugye az izom semmit se számít, és hogy a 70 kilós színszálka emberek a legjobb kidobók .. De végre felvilágosodtunk nem igaz? :))
2010. aug. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 clint ***** válasza:
túl sok Jet Li filmet nézett a srác és azt hiszi minden 60 kilós alacsony emberke leveri a 120 kilósat:D
2010. aug. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Válaszolni kéne inkább a fentiekre :))
2010. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 clint ***** válasza:

szóval rendőr vagy.

Akkor ne menőzz mert a te fajtád a legcsicskább. Akiket az általad lenézett kidobók lazán kib..sznak a diszkóból ti még igazoltatni sem merítek.

2010. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
de ha akarod megbeszélhetünk 1 személyes találkozót aztán megnézhetjük hogy ki a jani
2010. aug. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Én nem értem amugy rendőr bácsika, minek kezdesz vitába ha az ott felmerülő kérdéseket leszarod és nem válaszolod meg? Akkor inkább maradj kussba :S
2010. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
mert nem rendőr hanem 1 szaros 60kilós 15éves hülyegyerek
2010. aug. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 clint ***** válasza:

anyádat vágnák meg te kis fosógép, és amúgy amerre én lakom a kommandósok nem 70-80 kilósak, még én is majdnem az lettem, de a magadfajta kis siránkozó majmok miatt akik feljelentenek mert rendre tanitják őket nem lehettem.

Arccal vagánykodj, hetven kilót egy kézzel megemelek, (a nyakadnál fogva akár téged is) te sosem tudnád kicsavarni a kezem kis takonygombóc. CSICSKA!!! Soha életemben nem ütöttem meg ököllel senkit, tudod az erős emberek tenyerest adnak, téged is azzal csapnálak pofán mint egy ku.rvát, attól is elszálnál:D

2010. aug. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!