Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A változatosság fontos a...

A változatosság fontos a testépítésben?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy havonta váltogatom a gyakorlatokat vagy másik nap edzem a az izomcsoportokat mint ahogy eddig. Sokat számít az hogy egy héten 1x kicsit lazábban veszem az étrendet nassolok keveset meg azt eszek amit szeretek? Ezek fontosak? Vagy van még vmi hasonló tippetek?
2010. aug. 19. 19:04
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Ha annyira élet közeli példa kell mivah ha mondjuk baleset van és valakire ráborul egy autó, egy általad felfújt izmú egyén legalább felbírná annyira húzni a kocsit hogy kihúzzák alóla az embert.. te mit csinálnál a 70 kilóddal? Sikítoznál segítségért addig az ember meg meghalna a kocsi alatt...
2010. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Értelek már :D Akkor szerinted egy 60 kilós emosnak is kellene tudnia nyomni 100 kilóval, mivel a nagy mellizomtól nem lesz erős valaki. jóvan igazán zseni vagy ..
2010. aug. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

Szájkaraté. Valószinűleg ugyan úgy megemelném, vagy szétvágom a kocsit szerszámmal és bemegyek, megoldom a helyzetet gondolkodással.

Mit gondolsz, a katonák miért nem nagydarabok? Hány 120 kilós tarkopasz katonát látsz? Nem valami sokat, főleg az elitebb része a kicsi, és alacsony. Előbb megölne mielőtt felszisszennél.

2010. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
te még nem láttál kommandósokat
2010. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Megemelni nem tudnád mivel nincsenek izmaid hozzá, olyan eszközt amivel kivágsz valakit egy felborult kocsi alól nem hiszen hogy mindennap hordasz magadnál. A kocsi pedig az emberben rajta van, nem pedig a kocsi belsejébe, tehát bemenni sem tudnál..
2010. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Kommandósokat? Olyanokat még nem. Felszámolókat, bevetési csoportot, terrorelhárítókat láttam, beszélgettem velük, ismerőseim is vannak.

70-80 kilós szikár alacsony emberek, akik 30 kilós menetfelszereléssel könyebben és gyorsabban mozognak, mint én alapjáraton. Tehát nem értelek.

2010. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Elbaszott ismerőseid vannak mert a bevetésiekhez is testépítő gyakorlatok vannak a felvételin
2010. aug. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Amugy 23 50-re még mindig várom a választ.
2010. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Érdekes, én úgy tudom, hogy akadálypálya van, fekvőtámasz van, felülés van, futás van, és szarban kúszás van. Ezt a szakmabeli mondta. Bár lehet neked van igazad, és tényleg felhúznak, bicepszelnek a bevetésiek a felmérőn, és a szakmabeli tudja rosszul.
2010. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Meg egyébként is ez egy sport te igenhülye.Mi a f*sznak kell konkrét élethelyzethez viszonyítani.Akkor a foci is f-szság mert a való életben nem kergetsz gömbölyű akármiket.Meg az atlétika is mert nem dobálsz kislabdával ablakokat.Ilyen párhuzamokat is csak egy kifejezetten kretén alkot
2010. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!