Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A változatosság fontos a...

A változatosság fontos a testépítésben?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy havonta váltogatom a gyakorlatokat vagy másik nap edzem a az izomcsoportokat mint ahogy eddig. Sokat számít az hogy egy héten 1x kicsit lazábban veszem az étrendet nassolok keveset meg azt eszek amit szeretek? Ezek fontosak? Vagy van még vmi hasonló tippetek?
2010. aug. 19. 19:04
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:

szia!sztem irass edzővel edzéstervet(5 ezer ft)

én jártam személyi edzésre.ugy volt hogy hétfön és pénteken csináltam keményebb edzést.szerdán középen meg egy könnyebbet.az érternded mindig legyen ugyanolyan,ehetsz mindent,csak keveset.meg ne nassolj.

2010. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy legyen változatosság a gyakorlataidban. Erre én kb. 1 éve jöttem rá_-


Én hétvégén veszem lazábbra a kajolos témát (...nagyon édeszájú vagyok :Y...)

2010. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
nekem hétfő-kedd-szerdán van a "keményebb" edzés.Csütörtök pénteken kicsit csökkentem a gyakorlatokat meg az ismétléseket mert ugye azokat az izmokat már mozgattam a héten(hátat kivéve mert az nekem rohadtul bírja)
2010. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 Aquir ***** válasza:

A változatosság fontos, mind étrendben, mind kajában!

Mindig változtass valamin, mégha a legapróbb dolog is!

A legjobban akkor jársz, ha elolvasod Schwarzenegger könyveit a testépítés enciklopédiája sokat segít, ebből többek között azt is megtudod, hogy nincs olyan módszer, ami mindenkinek beválik, jobb, ha az alapok megtanulása után a saját tapasztalataidra támaszkodsz, nem mások berögződéséhez!

2010. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
0%
Menj lapátolni, dolgozni, festeni. A testépítők bzik, nem a szépség a lényeg, hanem a tömény erő. Ha hatvanas bickód van, nekem meg huszon ötös akkor már lenézel, de ha megütnélek sírva fakadnál.
2010. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
ha megütnél eltörne a karod
2010. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
0%
fordítva. Attók hogy hatvanas karod van, még felfújt szar vagy. Minél kissebb az izom, és minél tömörebb, annál keményebb az ember. Mit csinálsz 70 kiló tömény izommal? Belerúgsz, és meg se érzi. Eldobod, meg se érzi. Leütöd, és beletörik a csuklód.
2010. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
Haxor kár vele veszekedni, jelentve van, törlik a beugatásait.
2010. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
Véleményt nyílvánítottam, mint ahogy most te engem leugatsz. Én pedig téged jelentelek abból kifolyólag, hogy beszólsz, és intézkedsz. Ugyan azzal az erővel (:
2010. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
70 kiló tömény izmot max úgy lehet elérni, hogy feltömegelsz 120 kilóra , és leszálkásítasz nagyon szigorúan. Ha nem igy csináltad, akkor nem vagy 70 kiló színizom :p max 20 kg :D
2010. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!