Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelésnél hány sorozatot...

Tömegnövelésnél hány sorozatot ill. ismétlést csináljunk?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

2 verzió van


Viszonylag magas ismétlésszámról és alacsony súlyokról indulsz.És minden széria után csökkented az ismétlést és növeled a súlyt


Amit én használok azok a 4-6x6-8 as sorozatok végig maximális súllyal ami a csövön kifér

2010. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Erről pont ma olvastam. Amúgy én is a 4*4 és a 8*8 közötti ismétlések híve vagyok.

Ha van kedved olvasd el: [link]

Nem tartom hülyeségnek, de ez így teljesen ellent mond az én célommal. Ha csak izmot akarsz növelni próbáld ki de ha erősödni is szeretnél akkor használd az előbb leírt formulákat.

2010. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van még egy olyan elmélet is hogy az a lényeg hogy bedurranj. Mindegy hogy éred el. Tehát kevés súllyal Sok ismétlés kontrolált negatív szakasszal.
2010. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez a stopperes dolgot én nem tudnám csinálni.. Edzés közben van, amikor a gombot se tudnám megnyomni a remegéstől :D
2010. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ma 18:16


Ez szép dolog de 1 papír emelgetésével is be tudsz durranni.Tehát ennek nincs sok köze a tömegnöveléshez.A bedurranás inkább mentálisan segít mert felspanol.

2010. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem létezik tömegnövelő/szálkásító edzés van tömegnövelő étrend meg a diéta!
2010. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ki kell hogy ábrándítsalak de mindkettő létezik.Csak a kifejezetten szálkásító edzéstervet csak szteroiddal lehet végezni izomvesztés nélkül a klasszikus tömegnövelő edzésterv pedig a nagy súlyok-kis szériaszám kombót nevezik
2010. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyébként az igaz hogy az étrend határozza meg a fejlődést.Az edzés másodlagos
2010. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak mivel ez a szakmám ezzel foglalkozom engedd meg nekem. "nagy súlyok-kis szériaszám" a maximális erő, egy ismétlés gyakorlatot tudod ezzel fejleszteni.


"szálkásító edzéstervet csak szteroiddal lehet végezni izomvesztés nélkül" ennek se füle se farka

2010. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor tudhatnák hogy a profik napi 10-15 spiró meg heti 2000mg tesztó mellett hogy edzenek.
2010. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!