Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet úgy tömeget növelni...

Lehet úgy tömeget növelni hogy alig zsírosodok?

Figyelt kérdés

A napi étrendem: 8tojás (főtt), 175g csirkemell párolva, 175g sovány túró, 75g rizs, 100g száraz bab, 50g zabpehely.


Heti 3x kardióznék fél órát. Nem vagyok hízásra hajlamos. Az a mezomorf alkat vagyok. Így eltudom érni hogy 2-4kg-nál több zsírt szedjek fel mondjuk 8hónap alatt? Vagy garantált a több zsír felesleg?


2010. aug. 17. 18:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lehet nincs meg a napi szénhidrát illetve fehérje be vitelem de nincs is rá keret. Amúgy 74kg vagyok. És egész tojást eszek mert mint mondtam nincs annyi pénzem hogy a sárgáját kidobjam!
2010. aug. 17. 18:53
 2/13 anonim ***** válasza:

1. Lehet. Alacsonyabb CH.

2. Amit leírtál az ott hibádzik, hogy télleg nagyon kevés a CH és ez a fehérje rovására mehet. Szóval szerintem emeld meg a CH-t még elég sokkal mert ez kb. egy szálkásító mennyiség, ha észreveszed hogy zsírosodsz akkor kell csak csökkenteni. (És ez pénzben sem vészes.)

2010. aug. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A kardiózás a lehető legnagyobb b@romság , amit tömegelés alatt csinálhatsz
2010. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Bocsi de elírtam az egyik kérdésem.:D Így eltudom érni hogy 2-4kg-nál több zsírt NE szedjek fel mondjuk 8hónap alatt?*
2010. aug. 17. 19:32
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem olyan nagy ba.romság a kardió. 30 perc kardió az semmi. Elmegyek fél órát sétálni égetek egy kis kalóriát és javul a lesz a szív és érrendszerem stb.
2010. aug. 17. 19:37
 6/13 A kérdező kommentje:
Elmegyek fél órát sétálni égetek egy kis kalóriát és javul a szív és érrendszerem stb.* Bocsi csak elég fáradt vagyok xD
2010. aug. 17. 19:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Belefér a kardió, de a CH-t télleg növelned kéne mert így sehova se fogsz fejlődni.
2010. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Akkor egy étkezéskor hány gramm összetett szénhidrátot ajánlotok? A barna kenyér jó szénhidrát?
2010. aug. 17. 19:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Túrót tedd át estére. Abban lassan felszívódó fehérje van. A kardió pedig egyáltalán nem baromság, állóképesség attól még kell..
2010. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Minimum 3-3,5g/tskg CH szerintem, ennyivel nem hinném hogy már zsírosodsz úgy, hogy nem is vagy rá hajlamos. Zabpehelyből és rizsből elsősorban.
2010. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!