Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék tömeget növelni...

Szeretnék tömeget növelni kondizással. Hogy érdemes?

Figyelt kérdés

Én egy olyan alkat vagyok, akinek nagyon gyors az anyagcseréje, tehát bármennyit eszek, attól pusztán nem hízok. Ha mellé edzek valamit, akkor lassan ugyan, de képes vagyok növelni a tömegem... viszont a gond az, hogy nagyon lassan. (Most épp 58.5 vagyok, mielőtt elkezdtem pár hónapja, voltam 55.5)


Ezért aki jobban jártas a témában, és ráér, az írjon valami irányelveket (nem baj, ha részletes, sőt), beleértve az ideális táplálkozást. Szeretném a lehető legjobban kihasználni az időm és energiám adta lehetőségeket, hogy minél kevésbé vesszen kárba, amit csinálok.


Ja, és még valami. Konditerembe nem tudok a hét minden napján lemenni, úgyhogy kéne otthonra is valami jó hátizom-erősítő gyakorlat, mert ez talán a leggyengébb pontom.


2011. szept. 18. 16:25
 1/1 dirtboy ***** válasza:
itt infókat,étrendet,edzésterveket is találsz: [link]
2011. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!