Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kötelességem-e beengedni a...

Kötelességem-e beengedni a szomszédot hogy szépítse a háza oldalát?

Figyelt kérdés

Alapjáraton megtenném, de nem vagyok otthon.

Augusztus 31-én jövök haza. A szomszédom pedig Aug 06-7-8.-án szeretne átjönni hogy csinálja.


Megmondtam neki hogy ezért Angliából nem repülök vissza (csak ha fizeti), és nem is postázok el neki a kulcsról egy másolatot.


Eddig nem voltunk rosszba, egyszer régen már átjött ilyesmiért, beengedtem, megcsinálta amit akart pár óra alatt és elköszönt, akkor nem volt gond, de most hogy megtudta már a feljelentéssel is dobálózott, mert hogy ezt előírja a törvény, hogy be kell engedni.


Mellesleg én még azt is mondtam neki hogy átmászhat, csak ha nem tud vissza, akkor sem repülök haza :D


Tehát: Mi lesz ha nem jövök haza Aug31-ig, és csak utána tudom átengedni?


2018. júl. 24. 19:01
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Bocs igazad van. Miért is kellene évtizedek alatt megismeni valakit. Végül is csak a közvetlen szomszédod.
2018. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ennél az 52%-osnál tényleg rosszul van valami bekötve.
2018. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!