Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kötelességem-e beengedni a...

Kötelességem-e beengedni a szomszédot hogy szépítse a háza oldalát?

Figyelt kérdés

Alapjáraton megtenném, de nem vagyok otthon.

Augusztus 31-én jövök haza. A szomszédom pedig Aug 06-7-8.-án szeretne átjönni hogy csinálja.


Megmondtam neki hogy ezért Angliából nem repülök vissza (csak ha fizeti), és nem is postázok el neki a kulcsról egy másolatot.


Eddig nem voltunk rosszba, egyszer régen már átjött ilyesmiért, beengedtem, megcsinálta amit akart pár óra alatt és elköszönt, akkor nem volt gond, de most hogy megtudta már a feljelentéssel is dobálózott, mert hogy ezt előírja a törvény, hogy be kell engedni.


Mellesleg én még azt is mondtam neki hogy átmászhat, csak ha nem tud vissza, akkor sem repülök haza :D


Tehát: Mi lesz ha nem jövök haza Aug31-ig, és csak utána tudom átengedni?


2018. júl. 24. 19:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
33%

#20 vagyok

ÁLLJ MÁR KI MAGADÉRT!

2018. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
ez az 52%-os válaszadó megőrült :D
2018. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
33%
Nem őrültem meg, csak rohadtul nem szeretem ha valaki nem a saját dolgával foglalkozik hanem velem, Vagy ha hisztizik, mint a szomszéd a feljelentéssel, ha nem az van amit ő mond!Ha egy ilyen szituba kerülnék, nem kellene telken belülre jönnie ahhoz hogy kicsapjam az ilyen dumáért!
2018. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
De igen , megzakkantál rendesen. A te fajtád szokta jelentgetni a szomszédait minden csip csup dologért. Áldom az Istent hogy nincs szomszédom. Biztos nekem is olyan jutna mint te. Egyeseknek véletlen se az jut eszébe hogy segítsen a másiknak hanem hogy hogy tud alá tenni. Mocsok egy világot élünk.
2018. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
25%

" A te fajtád szokta jelentgetni a szomszédait"

Tévedsz. Az én fajtám az aki 20 éve melletted lakik, de lehet hogy még nevét sem tudod, és akitől bármikor KÉRHETSZ! segítséget. Ha tudok, segítek. De én is az vagyok, akinek ne akard megmondani hogy mit csinálhat mit nem, vagy hogy mi a kötelessége, mert a képedre mászik!

2018. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
26%

#25...

Pláne fenyegetni! Azt kihívásnak veszem!

2018. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
49%

"még nevét sem tudod, és akitől bármikor KÉRHETSZ! segítséget. "


Én tőled kérnék utoljára segítséget.

2018. júl. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
26%

"Én tőled kérnék utoljára segítséget."


Ha ez a véleményed, akkor valószínűleg jól is teszed.

2018. júl. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
49%
Hogy lehet valaki akkora bunkó hogy húsz évig bemutatkozni se hajladó. Az ilyentől Isten ments nem hogy még kérjek valamit.
2018. júl. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
50%

"bemutatkozni se hajladó. "

Miért is kellene? Mi közöm hozzá? Akarok tőle valami?

Majd ha akarok valamit, bemutatkozom.

Ha akar valami, bemutatkozik.

Mi nem világos ezen?

És miért kellene nekem először?


TE, barátom, tipikusan az a fajta vagy aki imád a másik dolgával foglalkozni,aztán lázad ha beleszalad egy pofonba!

2018. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!