Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Adhat így 1-est a tanár?

Adhat így 1-est a tanár?

Figyelt kérdés
Egyik biosz órán az osztály nagy része dumált meg rossz volt stb., és tanár íratott egy röpdogát, ezzel semmi baj nincs, sokszor van ilyen, viszont a tanár kitalálta, hogy vagy 1-est vagy 5-öst lehet kapni, ha egy kicsit tévesztesz már 1-es. Csinálhat egyáltalán ilyet? 4-esre tuti tudtam a dogát, de 1-est ír be mert "büntetődoli" volt. Nem nagy dolog az az 1-es, de az osztályomat ismerve lehet máskor is fog ilyet csinálni, így meg simán meg is buktathat.
2009. dec. 21. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
53%
"ellentmond napjaink személyközpontú oktatási, nevelési módszereinek" - Na ez az üres duma! :)))
2009. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
100%

15:52

sajnos ma nálunk ez megy. Tudod én is tapasztalom nem is egy gimnáziumban, hogy még mindig a jó elvtársak gyűjtik maguk köré az embereiket és ezek lesznek az igazgatóság. Undorító, de igaz. Nyilván nem nevezek meg senkit, de attól még így van. Valahogy olyan furcsa is volt, hogy igazgatóválasztáson 100%-al nyerte meg, holott rengetegen utálták, aztán az egyik normálisabb kollega felvilágosított, hogy volét több burkolt célzás is arra, hogy aki ellene mer szavazni, az repül. Na hát erről ennyi, ismét az a bizonyos pár évtized talán század ... Én pedig utána is néztem, valóban, kedves igazgató munkásőr-vezető volt, a helyettesek pedig az akkori munkatársai.

Inkább a fiatalabb generációs igazgatóknál mondható el, hogy már másképpen megy a dolog de ez ritka sajnos.

Na mindegy, hisz mindenki amit hisz, egy dolog azért igen furcsa tény: még ha meg is választják, ugye 100%-os eredménnyel mégis csak furcsa.


Én azt javaslom ne akaszd össze a bajszod vele, soha nem lehet tudni milyen összeköttetései vannak, és nem tudsz mit tenni ellene.

2009. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
45%

16:24

na te se pszichológia szakon végeztél, de még csak nem is nagyon tanultad e tárgyat, és ilyenekkel vannak tele a gimnáziumok. Már amelyik, de a többség igen.

Azért kifejthetted volna e szép mondatodat!

2009. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
50%

"Adhat így 1-est a tanár?" - Igen, adhat.


Tiszta volt a játékszabály? - Igen, tiszta.

Úgy kaptál egyest, hogy nem tévesztettél? - Nem.

Tévesztettél? - Tanulj jobban!


Pont.

2009. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim válasza:
89%
vagy 20 ilyen kapát kaptam... simán adhat.
2009. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:

Nem fog megbuktatni senkit, pláne azt, aki végképp nem szolgált rá, önmagára is rossz fényt vetne!

Ez azért az életben is nagy tanulság: ne húzd ki a gyufát!

2009. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
AMúgy mi az a kollektív büntetés? Nem nagyon értem:S
2009. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
Talán mindent tudnod kellene. Jogos volt, tévesztettél.
2009. dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
49%
16:38-nél a pont. Ez a sok szar liberális duma, hogy diákjog meg személyközpontúság csak agyonpolitizált demagóg süketelés.
2009. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:

Azért vérzékeny rendszer szerint nem tisztességes dolog osztályozni. Aki nem kitűnő, az bukjon meg, mert nem tud mindent?

Ennek a tanár szándékával ellentétes lesz az eredménye, mert azt szűrik le, hogy hiábavaló a tanulás.

2009. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!