Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Adhat így 1-est a tanár?

Adhat így 1-est a tanár?

Figyelt kérdés
Egyik biosz órán az osztály nagy része dumált meg rossz volt stb., és tanár íratott egy röpdogát, ezzel semmi baj nincs, sokszor van ilyen, viszont a tanár kitalálta, hogy vagy 1-est vagy 5-öst lehet kapni, ha egy kicsit tévesztesz már 1-es. Csinálhat egyáltalán ilyet? 4-esre tuti tudtam a dogát, de 1-est ír be mert "büntetődoli" volt. Nem nagy dolog az az 1-es, de az osztályomat ismerve lehet máskor is fog ilyet csinálni, így meg simán meg is buktathat.
2009. dec. 21. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim válasza:
100%
igen csinálhat.... szemét dolog de csinálhat.
2009. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
65%
igen, hogy döglene meg az ilyen
2009. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
87%
valóban nem szép dolog tőle, de majd ha megtanuljátok, hogy nem csak jogaitok hanem kötelességeitek is vannak (amit manapság egyre jobban el szoktak felejteni), akkor majd dumálhattok.
2009. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
91%

Megbuktatni biztos nem fog. Ez jó kis lecke nektek.

De azért ne bízzátok el magatokat, inkább tanuljatok belőle.

Valahogy kordában kell tartani a skacokat, nem ?

Vagy mit csináljon szegény, hogy figyeljetek? Intőket adjon? az jobb?

2009. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
97%

Persze hogy csinálhat.

Mondjuk én is tanárnak készülök, és én úgy gondolom, hogy inkább érdekes előadónak kell lenni, és felhívni magamra a figyelmet, mint ilyen szánalom szigorral próbálkozni, de megteheti.


Mondjuk ne feledjük el, hogy aki a kötelezettségekről beszélt, annak is igaza van, szóval e dumáljatok, ha ti dumáltatok.


Amúgy meg ha attól félsz, hogy az osztály miatt fogsz mindig szívni, egyszerű, tanulj meg mindig pöccre, akkor elvileg nem kérdezhet olyat, amit nem tudsz (gyakorlatilag tud olyat kérdezni, de az már szerintem nem jogos.

2009. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
55%

de ez akkor is szemétség

egyes vagy ötös

és a többi hülye miatt szívjon valaki

2009. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
97%
ezt hí'ják kollektív büntetésnek:)
2009. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim válasza:
98%
Hülyék és értelmetlenek az osztály társaid.Én is jártam így párszor mint te és nem is egy ilyen osztályban jártam sajnos.
2009. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, fizikából.
2009. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
24%
Csinálhat, a fene a büdös fajtáját. Sőt, még olyat is csinálhat, hogy "vagy 1-es, vagy semmi" alapon feleltet, azaz ha tudod a választ, akkor nincs semmi, ha nem, karó. Megkérdeztem az osztályfőnökömet, ő sem volt elájulva a dologtól, de azt mondta, hogy szabályos. 10 éve érettségiztem, de még mindig emlékszem a tanáromra (nekem is biosz) aki ilyet csinált, a nyomorék fíregje...
2009. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!