Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért léteznek (most már...

Miért léteznek (most már kimondom: ROSSZINDULATÚ) emberek, akik még mindig ellenzik a halálbüntetést?

Figyelt kérdés

Kaiser Ede, Tánczos Gábor ide, vagy oda..de miért vannak olyan rosszindulatú emberek ma, Magyarországon, akik szerint még mindig nem kell halálbüntetés???


Szita Bence, Bándy Kata, Marian Cozma, és még több ezer ártatlan áldozat ugyebár... !!


2012. nov. 3. 23:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
66%

"Én nem ítélkezem, de igenis rosszindalút az az ember aki még mindig nem akarná bevezetni a halálbüntetést és/vagy fizikai kínzást ! "


Mondjuk azért ez nekem sokat elmondott a kérdező lelki beállítódásáról!


Vélhetően neki egy ártatlan alapos, brutális és kegyetlen megkínzása max egy statisztikai véletlen és nem nagyon érdekli!


Na az ILYENEK miatt ne legyen soha kínzás és ezekután már halálbüntetés sem!


Azért brutális hogy vannak olyan emberek akiknek ilyen laza a hozzáállása a kínzáshoz...


Ja és ott van a Móri mészárlás! Gondolom őket nagyon hosszan kínoztad volna!!!!


És ugyan ilyen könnyen túlléptél volna utólag amikor kiderült hogy rossz embereket fogtak el és a valódi tettesek kiléte kiderült!


Inkább vagyok rosszindulatú minthogy ilyen lazán gondoljak a kínzásra, emberölésre...

2012. nov. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
0%

igenis kell a halálbüntetés szerintem, mert van visszatartó ereje. amúgy sem látom értelmét h valakit élete végéig börtönben tartsunk (az adózók pénzén), mert aki már ígyis-úgyis börtönben hal meg, annak mindegy lesz h ott hány embert öl meg (pl. egy börtönőrt vagy a rabtársait megöli akkor sem lesz neki rosszabb, ugyanúgy életfogytiglan)


az meg h valakit ártatlanul elítélnek eléggé butaság. halálbüntetést CSAK akkor adnak valakinek ha 100%-osan bebizonyítható h ő volt, megdönthetetlen bizonyítékokkal és legkisebb esély sincs arra h ártatlan. természetesen csak súlyos bűntettekért lehetne kapni. (előre kitervelt, különös kegyetlenség, több embert stb.)

pl. Kaisert soha nem ítélték volna halálra, mert nem tudták teljességgel kizárni azt h ártatlan...

2012. nov. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

" halálbüntetést CSAK akkor adnak valakinek ha 100%-osan "



[link]


[link]


Ezeknél az ügyeknél pedig a CSŐCSELÉK már lincselt volna állat módjára:


[link]


[link]

2012. nov. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
14%
Ha azt akarjátok, hogy a pokolban mégtöbben legyenek és isten elveszítse a csatát? Na mi a válaszotok? Kell még a halálbüntetés?
2012. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
Kicsit morbid, de szerintem az ilyenek direkt meg vannak rendezve, hogy a tv-ben tudjanak egy ügyről 2 hónapig is csámcsogni. Ha már nincs hír a tv-ben.
2012. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim válasza:

Talán azért, mert semmi visszatartó ereje nincs.

Ártatlan embereket is elítélhetnek, de míg a börtönből kiszabadulhatnak, a halálból nem térnek vissza.

Azért, mert politikai okokból rengeteg (ártatlan!!) embert kivégezhetnek.


Ezek után valószínűleg mi vagyunk a rosszindulatúak..

2012. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
Éppen most hallottam, hogy a nő sátánista szektában volt. Persze hogy mostmár mindenki utálja a sátánistákat. Ha benne volt e egyáltalán ez a nő. Mert a média most nagyon sztárolja istent, hát kell valakit hibáztatni.
2012. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
Most ne higgye senki, hogy én védem a nőt, a kisgyereket is sajnálom. De ez így van. A médiának nagy hatalma van.
2012. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek nincs felelősségérzete és nem érdeklik a következmények!


Pontosan olyan mint akik a móri mészárlásnál azt mondták hogy ne is legyen tárgyalás, kit érdekelnek a körülmények, csak kínozzák meg, végezzék ki őket!!

És ezek az emberek miután ezt leírták, benyomták az rtl-t és elnevetgéltek a Barátok Közt-ön és nem is gondoltak erre a következő cikkolvasásig...

Érdekes lett volna ha ezek az emberek akarata érvényesül és kínzások után kivégzik a két embert...


Jah és mellékesen utólag kiderült hogy nem ők voltak...


Az emberek brutalitást, kegyetlenséget és vért akarnak!

Az esti hírdóban ezt megkapják!

De a legtöbb embernek nincs felelősségérzete!


Félelmetes hogy a legtöbb ember papol hogy a TV-ben mennyi a hazugság de mégis mennyi mindent alap igazságnak és megkérdőjelezhetetlennek vél amit ott lát!


Mérhetetlenül örülök hogy a kérdező is vélhetően ezután a kirohanása után beült valami éjszakai fílmet megnézni és 1 hét múlva már arra se emlékszik hogy itt azt követelte hogy százával kínozzanak és őljenek meg embereket ha úgy érzik hogy ők lehettek a tettesek...

2012. nov. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

1. Mert az igazságszolgáltatásunk nem 100%-os biztonságú, a halált pedig nem lehet visszafordítani.

2. Mert nem vagyunk élet és halál urai és már nem érvényes a szemet szemért, követ kövért kifejezés.

3. Mert nem a halál a legnagyobb büntetés. AZ pár perc és túl vagy rajta. Én személy szerint jobban szenvednék ha életem végéig minden nap egy cellában kísértene, hogy miért is vagyok itt.

2012. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!